Новини Золочівщини
10:28, 03 квітня 2014
1848
7

Разом зробимо більше

Разом зробимо більше
Admin
Фото: НУС

Приємно спостерігати за тим, як жителі нашого міста ось уже четвертий тиждень поспіль спільними зусиллями прибирають парк відпочинку «Здоров’я». За цей час очищено від сміття величезну територію парку, вирізано старі кущі та дерева насаджено багато саджанців молодої сосни. До роботи міський голова Золочева запрошував усіх жителів міста, комунальні підприємства, школи, медиків, приватних підприємців, всіх, кому небайдужа доля нашого місті. На толоку Ігор Гриньків, як завжди, прибув особисто, адже, як ми знаємо, власний приклад є найкращим. Попереду ще багато роботи і не тільки в парку, а по всьому місту.

Особливої уваги потребують дитячі майданчики, які перебувають в незадовільному стані. На території цих майданчиків часто вигулюють собак, викидають сміття, розпивають алкогольні напої. Тому буде неправильно всю відповідальність за чистоту міста покласти на комунальні підприємства. Необхідно разом долучатися до спільної праці. Кожен може внести свою лепту в благоустрій міста. Завдяки зусиллям Золочівської міської ради та за рахунок субвенцій з обласного бюджету на дитячому майданчику на вулиці Львівській було встановлено силові тренажери для дітей та молоді. Тепер наша молодь може з користю проводити свій час. Велика подяка командиру військової частини 3007 Михайлу Кулику за допомогу в облаштуванні дитячо-спортивного майданчика.

У зв’язку з тим, що ґрунт на клумбах після зими просів, виникла необхідність його поповнити. З ініціативою привезення землі для наповнення клумб виступив керівник ТзОВ «Золочіврайагробуд» Йосип Барабаш. І нещодавно на клумби біля пам’ятника Т. Шевченку, церкви Воскресіння Господнього та біля джерела «Христос та самарянка» було завезено чорнозем. Також поряд із церквою Воскресіння Господнього висаджено туї, які були придбані за кошти ТзОВ «Електроконтакт Україна». Тут незабаром буде посаджено ще три кущі магнолій, які місту подарував підприємець Петро Дупак. Нагадаю, що на цих клумбах вже красуються кущі магнолій, які були посаджені минулого року. Отже, буде чудова композиція.

Оскільки 16 березня на зборах мешканців будинків 12 та 14 на вул. Львівській було погоджено пропозицію міського голови про прокладення нового тротуару, то 1 квітня розпочато роботи.

Як зазначив міський голова Золочева Ігор Гриньків: «Приємно, що у нашому місті є небайдужі люди, які нам допомагають. Зокрема, велика подяка нашому меценату, земляку Степану Коропецькому, який приєднався до благоустрою нашого міста і подарував топіари у вигляді слона, який красуватиметься в центрі міста». Також Ігор Михайлович поділився планами на майбутнє, а їх у нього дуже багато. «Тільки було б здоров’я,» – каже Ігор Гриньків. Наводити чистоту та порядок в місті – це добре, але чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Отож, робімо висновки.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (7)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.