Не нищіть зробленого

nus.in.ua, 15 червня 2014, 15:36
0
732
Роздрукувати
Не нищіть зробленого

Затишне красиве та чисте місто, в якому хотілось би жити, куди хотілось би повернутись не раз. Думала, це бажання кожного жителя Золочева, оскільки за  ініціативою міського голови Ігоря Гриньківа в місті постійно відбуваються громадські толоки, косовиці, висадження квітів та дерев. Люди активно приєднуються до цього процесу. І здавалось би, ми йдемо у правильному напрямку. На жаль, не так. Нещодавно, йдучи нашим красивим та чистим містом, в парку ім. Самійла Зборовського (народна назва парк «Гуси-лебеді») побачила величезну купу сміття. Спершу я вирішила що це непорозуміння, комусь випадково розірвався пакет. Проте останнім часом там щоразу нове і нове сміття. Хтось просто зробив собі  місце для викидання побутових відходів.  Звертаюсь до вас, дорогі любителі викидання сміття будь-де,  в нашому місті за збір та вивезення твердих побутових відходів відповідає ТзОВ «ЗолочівЕкобаланс», зверніться туди і вам детально розкажуть, де знаходиться найближчий  до вашого будинку контейнер для сміття. У Золочеві встановлено більше двохсот таких контейнерів. Якщо уважно подивитесь навколо. Думаю, ви побачите спеціалізоване місце для викидання сміття.

Що стосується тези «Золочів квітуче місто», так, це чудова ідея міського голови зробити наше місто квітучим. Проте, мабуть, комусь виявилоcь забагато квітів і він вирішив їх прорідити. Така історія відбулась на вул. Героя України С. Бандери біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Частину чорнобривців, які нещодавно були тут висаджені комунальними службами, вирвали. Можливо хтось хотів потішити близьких букетом квітів? Але ж на ринку букет чорнобривців коштує 5 грн. Не знаю… Тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо Золочів кращим. Будьмо свідомими громадянами своєї країни, тоді завтра ми зможемо прокинутись у навій європейській Україні.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: Золочів, газета, 28 номер, квітник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама