Про порядок на водоймах

nus.in.ua, 2 квітня 2014, 02:24
0
617
Роздрукувати
Про порядок на водоймах

Останнім часом питання екології та захисту навколишнього середовища стає дедалі актуальнішим. З цього приводу проводять численні акції, мітинги, конференції. Кожна людина, незалежно від соціального стану, політичних уподобань, хоче дихати свіжим повітрям, пити чисту воду та вживати якісні продукти харчування. Проте з розвитком людства шкода від науково-технічного прогресу почала перевищувати користь та весь позитив винаходів людства. Забезпечення належного санітарного стану водойм, запобігання браконьєрству, та запобігання забрудненню водойм каналізаційними стоками – питання, які з настанням весни стають все актуальнішими.

25 березня у Золочівській міській раді відбулась зустріч міського голови Ігоря Гриньківа з громадою міста. На зустріч завітали представники районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, працівники КП «Золочівський ринок», жителі міста.

Ігор Михайлович зазначив, що для забезпечення належного контролю та запобігання браконьєрству на Шевченківському озері та ставку у міському парку «Здоров'я» недостатньо одного рибінспектора, який закріплений за чотирма районами. Тому до роботи залучено членів УТМР та працівників КП «Золочівський ринок», які спільно здійснювали заходи із запобігання та протидії браконьєрству.

Із зверненням до громади виступив голова районної організації Українського товариства мисливців та рибалок Ігор Грабовський, який наголосив на незадовільному стані охорони риболовних угідь. Присутніми членами УТМР було запропоновано надати в користування Шевченківське озеро Золочівській районній організації мисливців та рибалок для організації спортивної рибалки, охорони рибних запасів та підтримання порядку в риболовних угіддях. Оскільки, до кінця 2013 року УТМР спільно з громадськими активістами КП «Золочівський ринок» здійснювали контроль за цими водоймами, мотивуючи це тим, що коли за озером буде закріплена лише одна організація (УТМР), контроль буде ефективнішим.

Міський голова погодився на пропозицію УТМР, мовляв, лиш би був порядок на озері та виконувались природоохоронні функції:

– створити громадську раду з представників громадських організацій, силових структур по спільному патрулюванню території прилеглої до Шевченківського ставу для виявлення, профілактики браконьєрства;

– пропонувати міській раді встановити межі водоохоронної смуги від прилеглих будинковолодінь;

– припинити забруднення річки та, як наслідок, ставу каналізаційними стоками від центральної каналізації та приватних помешкань.

– висвітлювати інформацію про виявлення браконьєрів у засобах масової інформації.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: порядок, водойми
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама