Новини Золочівщини
12:37, 07 серпня 2014
1373
0

Золочівський ринок долучається до благоустрою міста

Золочівський ринок долучається до благоустрою міста
Admin
Фото: НУС

Працівники КП «Золочівський ринок» на чолі з директором Олексієм Розхідченком вправно забезпечують благоустрій закріпленої за ними території, а це сквер на вул. Львівській (навпроти монастиря) та клумби з квітами на площі Вічевій (біля колишнього кінотеатру «Галичина»). Цими днями вони знову косили траву, виносили сміття, обрізали кущі…

Олексій Розхідченко, директор КП «Золочівський ринок»:

– Разом з працівниками  залюбки долучаємося до підтримання в належному стані закріпленої за нами території. Ми регулярно її прибираємо, підкошуємо траву, підливаємо молоді сосни, які не так давно були нами посаджені. Приємно спостерігати за тим, як вони ростуть, міцніють. Уявляю, як в майбутньому там гулятимуть наші діти та внуки. Кожна людина повинна залишити по собі слід.

 

Богдан Рибаха, заступник міського голови м. Золочева:

– Працівників МВ ЖКП недостатньо, тому відповідно до Правил благоустрою та рішення виконкому Золочівської міської ради за комунальними підприємствами  були закріплені певні ділянки за якими вони повинні здійснювати нагляд та забезпечувати порядок. Працівники КП «Золочівський ринок»  відповідально ставляться до покладених на них обов’язків по прибиранню та утриманню в належному стані закріплених за ними територій. Крім того, вони є активними учасниками толок, які регулярно проходять в парку відпочинку «Здоров’я» за ініціативи міського голови. Не байдуже ставлення до свого міста, а активна громадянська позиція повинна бути у кожного золочів’янина.

 Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.