Золочівський ринок долучається до благоустрою міста

nus.in.ua, 7 серпня 2014, 12:37
0
666
Роздрукувати
Золочівський ринок долучається до благоустрою міста

Працівники КП «Золочівський ринок» на чолі з директором Олексієм Розхідченком вправно забезпечують благоустрій закріпленої за ними території, а це сквер на вул. Львівській (навпроти монастиря) та клумби з квітами на площі Вічевій (біля колишнього кінотеатру «Галичина»). Цими днями вони знову косили траву, виносили сміття, обрізали кущі…

Олексій Розхідченко, директор КП «Золочівський ринок»:

– Разом з працівниками  залюбки долучаємося до підтримання в належному стані закріпленої за нами території. Ми регулярно її прибираємо, підкошуємо траву, підливаємо молоді сосни, які не так давно були нами посаджені. Приємно спостерігати за тим, як вони ростуть, міцніють. Уявляю, як в майбутньому там гулятимуть наші діти та внуки. Кожна людина повинна залишити по собі слід.

 

Богдан Рибаха, заступник міського голови м. Золочева:

– Працівників МВ ЖКП недостатньо, тому відповідно до Правил благоустрою та рішення виконкому Золочівської міської ради за комунальними підприємствами  були закріплені певні ділянки за якими вони повинні здійснювати нагляд та забезпечувати порядок. Працівники КП «Золочівський ринок»  відповідально ставляться до покладених на них обов’язків по прибиранню та утриманню в належному стані закріплених за ними територій. Крім того, вони є активними учасниками толок, які регулярно проходять в парку відпочинку «Здоров’я» за ініціативи міського голови. Не байдуже ставлення до свого міста, а активна громадянська позиція повинна бути у кожного золочів’янина.

 Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: Олексій Розхідченко, Золочівський ринок, благоустрій, Золочів, газета, 35 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама