Новини Золочівщини, Відео
02:22, 19 квітня 2014
1589
0

Рибалки приєднались до благоустрою

Рибалки приєднались до благоустрою
Admin
Фото: НУС

Ініціативу міського голови Ігоря Гриньківа щодо впорядкування міського парку «Здоров’я» та утримання водойми підтримали золочівські рибалки. Спільно міською радою та рибалками було проведено збори, на яких вирішили об’єднати зусилля та підтримати починання Ігоря Михайловича, разом навести лад у парку. Також, розуміючи, що у міській раді немає коштів для того, щоб спустити озеро і очистити його від водоростей, було вирішено запустити рибу, яка кормиться водоростями, а саме: білого амура, толстолоба, коропа. Відтак і рибалити стане цікавіше.

Читайте також: Кипить робота З впорядкування парку

– Кошти на рибу збирали громадою: спільно рибалки, міський голова, долучились керівники комунальних підприємств, Навчальний центр, – розповідає Ярослав Ромах. – У міський став було запущено понад 360 кг риби. Також було узгоджено режим патрулювання водойми з метою запобігання браконьєрству. Слід нагадати усім, зараз період нересту риби і ловити рибу заборонено.

– Це перше серйозне починання жителів, котрі підтримали мою ініціативу щодо впорядкування парку. Міськвиконком постарається надати максимальних повноважень рибалкам, а я, як міський голова, підтримаю їх. Маємо ще багато зробити. Потрібно придбати на водойму човен, облаштувати службове приміщення. Про всі наступні кроки будемо інформувати на шпальтах часопису, бо саме це і є наша спільна українська справа. Також минулої суботи рибалки зініціювали власними зусиллями громадську толоку біля озера. Було гарно очищено територію, вирізано суху рослинність, зібрано сміття тощо. Нагадую також усім золочів'янам, що на прохання громади за рішенням виконкому міський став переданий районній організації УТМР для спортивної рибалки та забезпечення санітарного стану.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.