За допомогу Збройним силам

nus.in.ua, 23 листопада 2018, 17:33
0
25
Роздрукувати
За допомогу  Збройним силам

Міський голова Золочева Ігор Гриньків та депутат Золочівської міської ради Йосип Барабаш у вівторок, під час засідання сесії Золочівської міської ради отримали подяку із рук командира військової частини А 2562 Збройних сил України Юрія Примаченка. Як зазначив Юрій Петрович, сьогодні слова про те, що армія з народом, то не просто слова. «Сьогодні військові дуже сильно відчувають підтримку людей, підприємців, депутатів. І я вдячний депутатському корпусу Золочівської міської ради, міському голові та особисто Йосипу Барабашу за допомогу, підтримку та сприяння військовослужбовцям Збройних сил України. Слава Україні! Героям слава!»
«Маємо пам'ятати, що у державі війна, і в обороні мають бути задіяні всі фронти. Поки солдати воюють на Сході нашої держави, ми повинні підтримувати їх тут, допомагати військовим частинам, сім'ям військовослужбовців. Лише таким чином ми переможемо ворога. Перемога можлива лише за умови єдності українського народу. В єдності – наша сила!», – говорить депутат Золочівської міської ради Йосип Барабаш.
Леся ГОРГОТА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама