У Золочеві рідіють ряди Партії регіонів

nus.in.ua, 1 січня 2014, 20:57
0
503
Роздрукувати
У Золочеві рідіють ряди Партії регіонів

25 січня під час позачергової сесії Золочівської районної ради, скликаної у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією в Україні, депутат районної ради Михайло Бучковський у своєму виступі перед депутатами та громадськістю заявив про вихід з Партії регіонів.

 
«Я ніколи не ховався ні за чиїсь спини, ні за чиїсь партії… завжди свої рішення приймав сам і готовий відповідати за ті рішення, які прийняті. І я вже казав, що вчора мною була написана заява про вихід з Партії регіонів і передана в районну організацію. Все!» – звернувся до присутніх Михайло Бучковський.
 
Окрім цього депутат райради Йосип Барабаш сказав: «Хочу висловити, що раз не існує такої партії, як Правозахист, то і не має існувати такої фракції… Ми переходимо до народу і ми будемо з народом! » – сказав Йосип Барабаш.
 
Слід відмітити, що Партія правозахисту вже давно була розпущена, проте у Золочівській районній раді фракція її ще існувала.

ТЕГИ: Євромайдан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама