Презентація книги "Заради життя"

nus.in.ua, 27 тра 2015, 19:56
2
496
Роздрукувати

26 червня 2015 року у Зозулівському НВК відбулась презентація книги «Заради життя», ініціаторами створення якої були Тетяна Тихонова та Надія Каркулевська. Книга присвячена герою АТО  Віталію Бахуру, який віддав своє життя, відстоюючи незалежність Батьківщини. Актовий зал був переповнений людьми, котрі ділились спогадами про Віталія. 
Надія Каркулевська, класний керівник Віталія Бахура: «14 червня 2014 року серце України затужило за своїми синами, які, перебуваючи на борту літака ІЛ-76 Зброїних Сил України, були збиті терористами в аеропорту Луганська зенітною установкою і крупнокаліберним кулеметом на висоті 700 метрів. Загинули всі 40 військовослужбовців та дев’ять членів екіпажу. Затужило серце України за своїми синами, цвітом нації, надією нації, які могли б ще жити і жити, приносити добро для України та своїх родин, але така була воля Божа».
Щиро та тривожно учні декламували вірші, співали пісні, згадуючи та вшановуючи героя України. На презентації був присутній Тарас Подвірний, який видав та змакетував книгу, представник меценатів, котрі долучилися до її видання.
Під час свого виступу Тарас Подвірний зазначив, що рішення створити саме книгу прийняли тому, що газетні статті чи телевізійні сюжети забуваються, а формат книги-спогадів, думок, деталей та фактів глибоко залишається в пам’яті. Також Тарас Михайлович наголосив: «Ми плануємо передати більше сотні книг Золочівському відділу освіти та бібліотечній системі для того, щоб вони були доступними кожному та сприяли, щоб пам'ять про наших українських героїв виховувала почуття патріотизму серед молоді, особливо школярів».
Після закінчення презентації учні та вчителі з квітами та лампадками пішли на могилу Віталія вшанувати світлу пам’ять про героя. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам'яті, у наших серцях.

Наталія Гурська 
Фото автора
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

2 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
DanielPl1 — 28 тра 2015 16:55
http://smotretkinopoetry.cf/3-smert-ot-elektricheskogo-toka-r/1556-film-12-obezy
an-opisanie-d.php пробуждение фильм скачать торрент
Kueithram — 13 червня 2018 01:45
???? ??? ?????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????????). ??????? ??????????: ??????? ???? ????? ????? ?????. | ????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???. ????????!!! ?????? ???? ????????? ?????? ????????? ???? ????? ? ?????. ???? ??? ?????????? "????????" ?? ?? 70 ???. ? ???. ???????? ?????????, ????????? ? ?????? ? ??????????! ????? ??? ?????? ??????? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!! ???? ?????????????? ?????? ? ????? ???????? ?????. ????? ???????? ????????????? ?????????? ???????????.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама