Золочівська громада пом'янула українських вояків

nus.in.ua, 1 липня 2014, 04:03
0
542
Роздрукувати

20 червня золочів’яни спільно із священнослужителями різних конфесій вшановували пам’ять загиблих під час бойових дій на Сході України воїнів. Священики відслужили Панахиду за загиблими та помолились за упокій душі Віталія Бахура, життя якого трагічно обірвалось у небі…

У своїй проповіді о. Василь Саган (УАПЦ) наголосив на важливості молитви у цей складний для нас усіх час.

– Молитва за тих, хто невинно загинув, свідомо віддав своє життя; за наше щасливе майбутнє, за захист народу, території під час боротьби з терористами, загарбниками... Що протиставити можемо великій, потужній силі, потужній державі-агресору? Не можемо протиставити військової сили, не можемо протиставити й інших чинників. Тому церква закликає нас зробити все що можемо: і сьогодні тих, хто на лінії фронту, і тих, хто залишився удома, тих, хто тут поруч з нами, закликає до молитви; вони потребують нашої духовної підтримки. Сьогодні маємо обов’язок згуртовуватися. Ми маємо відчувати народну єдність, щоб допомагати воякам.

Молились на площі за упокій душі Віталія рідні та друзі... У пам’ять про Героя присутні запалили лампадки та поклали живі квіти як знак того, що пам’ять про його подвиг житиме у наших серцях завжди.

Наталія ЯНІШЕВСЬКА

Фото автора

Указом Президента України № 543/2014 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу  старшого лейтенанта Віталія Володимировича Бахура нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Посмертно…
 

ТЕГИ: пам'ять, воїн, Золочів, газета, 30 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама