Виховуймо патріотів

nus.in.ua, 30 квітня 2015, 15:54
0
398
Роздрукувати

 

 

 

З 24 по 25 квітня у ДПЗВ «Сокіл» проходив спільний патріотично – спортивний збір, у якому взяли участь ліцеїсти Золочівського економічного ліцею та студенти ВСП «Золочівський коледж». Цей збір був присвячений сторіччю битви УСС з російськими військами на Маківці.

Мета такого заходу – виховання справжніх патріотів своєї держави, готових відстояти мирне життя українців. У програму дводенного збору входили такі заходи: пересування на велосипеді до ДПЗВ «Сокіл»,заняття з санітарної та стрілецької підготовки, орієнтування на місцевості, велосипедне двоборство.

Ініціатором збору були вчителі фізичної культури Золочівського економічного ліцею П.С. Черниш та ВСП «Золочівський коледж» Я.Є.Завальнюк

Допомагали в проведенні збору інструктори Золочівської районної молодіжної військово - патріотичної організації «Патріот».

Висловлюємо щиру подяку В.З. Бартошику., начальнику відділу освіти Золочівської РДА, директору ДПЗВ «Сокіл» І.В. Адрейко, головімолодіжної військово – патріотичної організації «Патріот» О.Б. Бойку, які допомагали в організації та проведенні патріотично-спортивного збору.

П.С. Черниш,

учитель фізкультури

Золочівського

економічного ліцею
 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама