2132
4

Команда золочів'ян – срібний призер

Admin

1 лютого в спортивному залі Золочівського професійного ліцею відбувся восьмий традиційний турнір з міні-футболу серед учнів 1999–2000 р. н., присвячений пам’яті Героїв Крут. У турнірі взяли участь юні футболісти спортивних шкіл міст: Тернопіль-1, Тернопіль-99, Рогатина, Бродів, «Вікторія-Покрова» м. Львова, Золочева. З вітальним словом до учасників турніру звернулись т. в. о. голови Золочівської РДА Володимир Недзельський, начальник відділу освіти Золочівської РДА Володимир Бартошик.

Переможцем турніру стала команда «Вікторія-Покрова» із м. Львова. Срібними призерами стали господарі турніру команда ДЮСШ м. Золочева, третє місце посіла команда ДЮСШ-99 м. Тернополя, а 4 місце зайняла команда ДЮСШ-1 м. Тернополя. Команди, які зайняли 1–4 місця нагороджені пам’ятними кубками, дипломами, а усі учасники – медалями.

Ось результати проведених ігор. Тернопіль-1 – Рогатин – 10:2, Броди – Золочів – 3:4, Львів – Тернопіль-99 – 4:2, Тернопіль-1 – Золочів – 3:2, Рогатин – Тернопіль-99 – 2:5, Броди – Львів – 3:3, Тернопіль-1 –Тернопіль-99 – 1:3, Золочів – Львів – 1:4, Рогатин – Броди – 4:4, Тернопіль-1 – Львів – 1:5, Тернопіль-99 – Броди – 4:1, Золочів – Рогатин – 11:3, Тернопіль-1 – Броди – 2:3, Львів – Рогатин – 3:0, Тернопіль-99 – Золочів – 0:2.

Нагороджували учасників заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький, начальник відділу освіти Золочіської РДА Володимир Бартошик, директор Золочівського професійного ліцею Ігор Смолин, директор Золочівської ДЮСШ Борис Лісовик.

Готували команду Золочівської ДЮСШ до турніру тренери-викладачі відділення футболу : Ігор Токар, Володимир Цвігун  та Ярослав Завальнюк.

Спонсорами турніру виступили Золочівська РДА, Золочівський футбольний клуб «Дружба», ТЦ «Надія», Золочівський професійний ліцей, Золочівський РЕМ, ПП Володимир Драп’ятий, Ігор Фенчак, Михайло Кривуцький.