Новини Золочівщини
23:17, 07 вересня 2014
1362
0

"Патріот" навчить захищати себе і свою країну

Admin
Фото: НУС

Революція Гідності... Події в Криму та на Сході України стали поштовхом до великого прояву патріотизму у нашій країні. Саме це спонукало до виникнення у нашому місті громадської молодіжної військово-патріотичної організації «Патріот».

Сьогоднішня наша розмова  – з однією із співзасновників організації Іриною Любомирівною Благовісною.

– Ірино Любомирівно, як виникла ідея створення організації?

– Ідея створення організації виникла в часи подій на Майдані, коли по всій території  України піднімався народ проти свавілля системи. Необхідно було навчити людей себе захищати, а особливо молодь, яка була стержнем революції Гідності. На сьогодні це молодіжна військово-патріотична організація, яка у свої ряди приймає всіх,  без винятку,  охочих людей за різними віковими категоріями і статтю.

– Яка мета створеної організації?

 – Основна мета – це виховання у молоді почуття патріотизму,  підготовці  допризовної молоді  до військової служби, відродження військово-патріотичних традицій на засадах історичних звичаїв українського народу.

– Чим  займається  ваш осередок, розкажіть трохи про нього.

– У нашому осередку зорганізувались активісти, які мають за мету передати свої знання та досвід молодому поколінню, навчити захищати себе. Голова нашої організації Ростислав Бойко. Моя безпосередня робота – це  зв’язки з громадськістю, ЗМІ та різні юридичні питання.

– Хто брав безпосередню участь у створенні організації?

– Ініціаторами були ми з Ростиславом Бойком, Тарасом Ференцом та Петром Чернишем. Будучи на Майдані Незалежності, ми бачили потребу у створенні вишколу для молоді на теренах Золочівщини.

– Які ваші плани на  найближчий час?

– Організувати взаємодію з громадськими організаціями Золочівщини, навчальними закладами з метою  залучення фахівців для навчання молоді.

– Хто є членами організації?

– В основному – це молоді люди віком до 25 років.  Хочеться, зокрема, відзначити Ірину Бурик, студентку Тернопільського педагогічного університету та її сестру Божену (бібліотекар ЗОШ № 2), які прийшли з цікавості та стали активними членами організації, тренера – викладача з боксу Золочівської ДЮСШ Семена Брагіна. Хочеться відзначити голову сільської ради с. Скварява Ігоря Васильовича Кузьму, який єдиний з усіх сільських голів зорганізував молодь села для членства в організації, залучивши і своїх синів Назара та Юрія.

– Ірино Любомирівно, хто надає фінансову підтримку?

– Вагому допомогу надав Штаб національного супротиву м. Золочева, зокрема в придбанні пейнтбольних маркерів. А ще організація існує завдяки власних членських внесків та спонсорській допомозі. Всі кошти йдуть на придбання матеріально-технічних засобів навчання. Так, користуючись нагодою, хочемо щиро подякувати нашим золочівським підприємцям Роману Бойку, жителю с. Підгороднє, Богдану Бундзу, жителю міста Золочева. Особливу подяку висловлюємо начальнику Золочівської райдержадміністрації Івану Романовичу Стецюку та його заступнику Роману Петровичу Сухецькому, начальнику Навчального центру Національної гвардії України, полковнику Михайлові Вікторовичу Кулику  за всебічне сприяння у підготовці та проведенні занять.

Ми будемо вдячні будь-якій підтримці з боку наших небайдужих громадян.

Тож  запрошуємо у наші ряди всіх, хто ратує за відродження військово-патріотичних традицій, хто відчуває потребу у фізичній підготовці,  хто шанує історичні набутки нашого народу.  

Розмовляла Мар‘яна БОЙКО

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.