Проведено семінар для роботодавців Золочівщини

nus.in.ua, 27 січня 2017, 19:23
0
179
Роздрукувати
Проведено семінар для роботодавців  Золочівщини

Нещодавно фахівці Золочівського відділення Буської ОДПІ, пенсійного фонду, управління соціального захисту населення провели семінар для суб`єктів господарювання Золочівщини за темою: «Мінімальна заробітна плата та гарантії її забезпечення, відповідальність за порушення трудового законодавства. Новації податкового законодавства».

Учасникам заходу були доведені зміни у трудовому законодавстві, які стосуються визначення мінімальної заробітної плати, організації оплати праці, гарантій забезпечення дотримання мінімальної заробітної плати відповідно до статей 95, 96 КЗпП України, статей 3, 3-1, 6 Закону України «Про оплату праці». Зокрема, розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати (3200,0 грн.).Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати. Також проінформували про розмірі фінансових санкцій за порушення законодавства про працю.

Фахівці фіскальної служби розповіли про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, про уточнення вимог до неприбуткових організацій. Також ознайомили із змінами, внесеними до плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного та єдиного податків. Особливу увагу приділили змінам в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, в нарахуванні та сплаті єдиного соціального внеску.

Крім цього, розповіли про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян.

Н завершення семінару присутні отримали буклети щодо змін у законодавстві з оплати праці.

 

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама