Заробітна плата в «конвертах» - позбавлення соціальних гарантій

nus.in.ua, 29 жовтня 2015, 13:17
0
329
Роздрукувати
Заробітна плата в «конвертах» - позбавлення соціальних гарантій

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, суб`єктів господарювання та держави ібезпосередньо впливає на рівень життя населення. Тож приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на наповнення бюджету, і як результат, на рівень життя незахищених верств населення.

Працівниками Золочівської ОДПІ постійно проводиться індивідуальна роз'яснювальна робота з підприємствами у напрямку погашення заборгованості при виплаті заробітної плати, підвищення її рівня, а також недопущення виплати у розмірах, менших за законодавчо встановлений рівень. Так, з початку року проведено 97 співбесід з керівниками підприємств та фізичними особами-підприємцями. За їх результатами 91 платник, з них 47 юридичних осіб підвищили рівень виплати заробітної плати, до бюджету додатково надійшло 44,7 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 119,6 тис.грн. єдиного внеску.

 

Звертаємо увагу громадян, що варто вже зараз відстоювати свої конституційні права – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин. Потрібно чітко усвідомлювати, що згода отримувати зарплату в «конвертах» позбавляє вас у майбутньому всіх соціальних гарантій.

Також нагадуємо, розмір мінімальної заробітної плати з 1 вересня 2015 року становить 1378,0 гривень.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама