Вчасно задекларуйте свої доходи.

nus.in.ua, 8 лютого 2014, 18:32
0
464
Роздрукувати
Вчасно задекларуйте свої доходи.

Золочівська ОДПІ  нагадує, що з 1 січня  2014 року стартувала кампанія декларування доходів громадян. Обов'язкове подання декларації передбачено для фізичних осіб, які одержали в минулому році доходи від надання майна в оренду іншим громадянам; у вигляді спадщини, дарунків; іноземні доходи, прибутки від продажу акцій та корпоративних прав, доходи, отримані від двох та більш податкових агентів у разі, якщо їх загальний розмір перевищує 120 мінімальних заробітних плат (137 640 грн.), а також інші доходи, з яких протягом 2013 року податок не утримувався (ст.179 Податкового кодексу).

        Декларація подається до  територіального органу доходів і зборів  за місцем податкової адреси платника податку за формаю , затвердженою наказом Міндоходів  України від 11.12.2013 N 793 .  Термін подання декларації  - до  01 травня 2014 року .

       Також нагадуємо , що  заповнити та подати  декларацію про майновий стан і доходи можна через Інтернет з використанням електронного  цифрового підпису. 

         Консультації   щодо порядку подання та  заповнення Декларації  можна отримати  в  Центрі обслуговування платників  Золочівської ОДПІ (м. Золочів, вул.. Лермонтова,1, зал. №3, або  за телефонами: 7-10-34, 7-11-72).  ).   Графік роботи  Центру до 3 березня 2014 року : понеділок- п`ятниця - з 8.30 до 20.00 год., субота –  з 9.00 до 16.00 год., а у разі наявності клієнтів на час закриття  «до  останнього відвідувача»  .

 

 

 

                                                                      Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама