Задекларуйте свої доходи вчасно!

nus.in.ua, 16 січня 2014, 23:32
0
465
Роздрукувати
Задекларуйте свої доходи вчасно!

Золочівська ОДПІ повідомляє , що з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян. Декларації мають подавати громадяни, які зобов’язані подавати таку декларацію згідно із нормами Податкового кодексу України ( ст.179 ) та протягом 2013 року отримували відповідні доходи. Зокрема, доходи від двох або більше податкових агентів, при цьому загальна сума такого доходу за календарний рік перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2013 року (137640 грн. у 2013 році); від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше); нецільова благодійна допомога від благодійника-фізичної  чи юридичної особи у розмірі, що сукупно перевищив 1610 грн. за рік; від надання майна в оренду фізичним особам; від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності; іноземні доходи; інші доходи, з яких протягом 2013 року податок не утримувався (інвестиційні доходи, спадок тощо).

 

        Декларація подається до  територіального органу доходів і зборів  за місцем податкової адреси платника податку, тобто за місцем реєстрації .  Термін подання декларації  - до  01 травня 2014 року .

 

        Форма  та порядок подання  податкової декларації про майновий стан і доходи, відповідно до яких необхідно відображати отримані доходи за 2013 рік, затверджені наказом Міністерства доходів і зборів  України від 11.12.2013 N 793 .

 

        Також нагадуємо , що  заповнити та подати  декларацію про майновий стан і доходи можна через Інтернет за умови реєстрації електронного підпису. 

      

 

                                                                         Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама