Проведено День відкритого декларування.

nus.in.ua, 28 квітня 2014, 23:51
0
369
Роздрукувати
Проведено  День відкритого декларування.

8 квітня 2014 року в приміщенні Центру обслуговування платників Золочівської ОДПІ проведено масово-роз’яснювальну роботу щодо декларування доходів громадян в рамках Всеукраїнської акції "День відкритого декларування".

Захід проведений з метою інформування громадян про умови декларування доходів, терміни подання декларації, можливості та випадки отримання податкової знижки.

Головна особливість цьогорічної деклараційної кампанії – створення платникам максимально комфортних умов для подання декларацій.

В ході заходу кожен відвідувач отримав від працівників інспекції буклет «Я декларую свої доходи тобі, Україно!» та листівку «Декларування доходів громадян» .

З початку 2014 року вже 300 золочів`ян подали декларації про майновий стан і доходи, з них 75 задекларували доходи на суму 6778,2 тис. грн., 226 звернулися за податковою знижкою.

Шановні золочів`яни, задекларуйте свої доходи вчасно. Нагадуємо, що кампанія декларування завершується 30 квітня 2014 року.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама