Нова звітність з податку на додану вартість.

nus.in.ua, 17 лютого 2014, 14:42
0
954
Роздрукувати
Нова  звітність  з податку на додану вартість.

Золочівська ОДПІ повідомляє, що починаючи із звітності за січень 2014 року декларацію з податку на додану вартість слід подавати за новою формою, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 р. №678.

Для спрощення процедури заповнення податкової декларації з ПДВ Міністерством розроблено відповідну інструкцію, в якій розписано порядок заповнення кожного рядка декларації. Детальніше з інструкцією можна ознайомитись на веб-сайті відомства за адресою : http://minrd.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist/formi-zvitnosti/62974.html.

Також нагадуємо, що з січня 2014 року слід вести новий реєстр виданих та отриманих податкових накладних за формою , затвердженою наказом Міндоходів України від 22.11.2013 р. №708.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

За матеріалами: І. Лазорчик
ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама