Електронне адміністрування ПДВ з наступного року.

nus.in.ua, 13 серпня 2014, 14:35
0
420
Роздрукувати
Електронне адміністрування ПДВ з наступного року.

Золочівська ОДПІ повідомляє ,  що  згідно  внесених змін до Податкового кодексу України( Закон України від 31.07.2014р. №1621-VII ) з 1 січня 2015 року  запроваджується  нова система електронного адміністрування податку на додану вартість, яка  полягатиме в наступному. Зпроваджується автоматичний облік сум сплаченого ПДВ в розрізі платників, забезпечується автоматичне безкоштовне відкриття рахунків платникам податку в банку, а складання всіх податкових накладних відбувається в електронному вигляді, так само як і їхня реєстрація в єдиному електронному реєстрі податкових накладних. При цьому, для реєстрації податкових накладних, платник податків повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтверджену зареєстрованими в реєстрі податковими накладними, або сплатою ПДВ при імпорті товарів. За недостатності суми кредиту платник повинен власними коштами поповнити рахунок у системі електронного адміністрування податку. Зареєстровані податкові накладні надаватимуть право на податковий кредит, а на підставі податкової декларації, у відповідності до зазначеної в ній суми, або з рахунку системи електронного адміністрування податок перераховуватиметься до бюджету або, навпаки, ПДВ буде відшкодовуватися з бюджету на поточний рахунок.

     Така система значно збільшить надходження податку до Державного бюджету, призведе до зменшення обсягу тіньової економіки, зниження тиску на бізнес та зменшення рівня корупції.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама