Наука
05:07, 26 січня 2014
1141
0

Facebook пожартував над вченими, які передрекли йому швидку смерть

Facebook пожартував над вченими, які передрекли йому швидку смерть
Admin
Фото: НУС
Співробітник соціальної мережі написав "наукову" відповідь на дослідження Прінстонського університету, які напророкували Facebook втрату 80% користувачів до 2017 року.

Нагадаємо, що тоді вчені порівняли механізм розвитку соціальних мереж з вірусними епідеміями.

Суть побудованої моделі полягає в тому, що розвиток соціальної мережі схожий з поширенням епідемії, після "зараження" максимальної кількість людей, соцмережа починає неухильно втрачати користувачів, які отримують "імунітет".

 Читайте також: Facebook виплатила бразильцеві 33,5 тисячі доларів за знайдений баг 

У відповідь Майк Девелін і його колеги, які працюють в компанії над проблемами даних, створили свої моделі розвитку використовуючи підхід Прінстонського університету.

Взявши до уваги частоту пошукових запитів в Google, що повинно відображати зацікавленість людей в якомусь питанні, фахівці Facebook дійшли висновку, що кількість студентів Прінстонського університету повинно до 2018 року скоротитися вдвічі. А кількість повітря в атмосфері Землі неухильно падає, і він повністю закінчиться до 2060 року.
 
 
 
Показавши на прикладах нелогічність методу, який використовували вчені, Девелін і його колеги підвели підсумок: "ми любимо Прінстонський університет (і повітря). Але як вчені, які займаються даними, ми хотіли б нагадати, що деякі методи аналізу приводять до досить божевільних висновків".

Це вже не вперше, коли фахівці і аналітики роблять свої прогнози про популярність соцмереж, як повідомлялося раніше, дослідницька компанія iStrategyLabs дійшла висновку, що з Facebook почали масово збігати підлітки.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.