Facebook пожартував над вченими, які передрекли йому швидку смерть

nus.in.ua, 26 січня 2014, 05:07
0
464
Роздрукувати
Facebook пожартував над вченими, які передрекли йому швидку смерть

Співробітник соціальної мережі написав "наукову" відповідь на дослідження Прінстонського університету, які напророкували Facebook втрату 80% користувачів до 2017 року.

Нагадаємо, що тоді вчені порівняли механізм розвитку соціальних мереж з вірусними епідеміями.

Суть побудованої моделі полягає в тому, що розвиток соціальної мережі схожий з поширенням епідемії, після "зараження" максимальної кількість людей, соцмережа починає неухильно втрачати користувачів, які отримують "імунітет".

 Читайте також: Facebook виплатила бразильцеві 33,5 тисячі доларів за знайдений баг 

У відповідь Майк Девелін і його колеги, які працюють в компанії над проблемами даних, створили свої моделі розвитку використовуючи підхід Прінстонського університету.

Взявши до уваги частоту пошукових запитів в Google, що повинно відображати зацікавленість людей в якомусь питанні, фахівці Facebook дійшли висновку, що кількість студентів Прінстонського університету повинно до 2018 року скоротитися вдвічі. А кількість повітря в атмосфері Землі неухильно падає, і він повністю закінчиться до 2060 року.

 
 
 
Показавши на прикладах нелогічність методу, який використовували вчені, Девелін і його колеги підвели підсумок: "ми любимо Прінстонський університет (і повітря). Але як вчені, які займаються даними, ми хотіли б нагадати, що деякі методи аналізу приводять до досить божевільних висновків".

Це вже не вперше, коли фахівці і аналітики роблять свої прогнози про популярність соцмереж, як повідомлялося раніше, дослідницька компанія iStrategyLabs дійшла висновку, що з Facebook почали масово збігати підлітки.

За матеріалами: Facebook / KO
ТЕГИ: facebook, вчені, Google, науковці, соцмережі, інтеренет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама