З ВКонтакте раптово звільнився топ-менеджмент

nus.in.ua, 26 січня 2014, 04:50
0
411
Роздрукувати
З ВКонтакте раптово звільнився топ-менеджмент

Віце-президент соціальної мережі ВКонтакті Ілля Перекопський і його брат, фінансовий директор Ігор Перекопський, звільнилися з компанії.

Читайте також: У ВКонтакте з'явились ліцензійні фільми, але треба дивитись рекламу

Вище керівництво залишає свої посади за власним бажанням. Як пише TJournal, Перекопський більше не хоче "спостерігати за подіями навколо соцмережі" і заявив, що "прийшов час рухатися далі, займатися іншими інтернет-проектами".

У свою чергу, як стало відомо російському виданню Ведомости, у самій соціальній мережі рішення Перекопського розцінюють, як позитивний крок для ВКонтакте. За словами джерела, "соціальна мережа серйозно недомонетизована і компанії слід знайти нову людину, що відповідає за продажі". При цьому уточнюється, що рішення про звільнення прийняв сам засновник ВКонтакте Павло Дуров.

Нагадаємо, що нещодавно вчені склали математичну модель розвитку соціальної мережі і передрекли Facebook втрату 80% користувачів до 2017 року.

ТЕГИ: мережі, facebook, соцмережі, інтернет, вконтакте
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама