Понад півтора тисячі реєстраційних номерів видано золочів’янам

nus.in.ua, 29 липня 2014, 17:44
0
382
Роздрукувати
Понад півтора тисячі реєстраційних номерів видано золочів’янам

    За січень-червень 2014 року працівниками Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області видано 1524 реєстраційних номерів облікових карток платників податків, з них 1015 отримали діти віком до 16 років.

 

  Золочівська ОДПІ нагадує, що реєстрація фізичної особи в Державному реєстрі здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання облікової картки до територіального органу Міндоходів.

   Для отримання реєстраційного номера потрібно звернутися до Центру обслуговування платників Золочівської ОДПІ за адресою: м.Золочів, вул.Лермонтова, 1 каб.№1, заповнити облікову картку фізичної особи (форма №1ДР) і пред`явити документ, що посвідчує особу (паспорт). Облікові картки фізичних осіб віком до 16-ти років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником). Для цього необхідно пред`явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного із батьків.

 

   Будь-яку додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (03-265) 4-21-84, 7-10-34.

 

 

                                                                          Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама