З початку 2014 року в Центрі обслуговування платників надано понад 26 тисяч послуг

nus.in.ua, 3 жовтня 2014, 14:49
0
353
Роздрукувати
З початку 2014 року в Центрі обслуговування платників надано понад 26 тисяч послуг

Впродовж дев’яти місяців 2014 року працівниками Центру обслуговування платників Золочівської ОДПІ  громадянам та представникам бізнесу надано 26543 послуги, з яких 4275 – адміністративних.

Найбільше – 2436 платників звернулися з приводу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Крім цього, працівниками Центру зареєстровано 339 розрахункових книжок, 251 книгу обліку розрахункових операцій, 147 книг обліку доходів і витрат, видано 219 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів, 347 довідок про відсутність заборгованості із сплати податків та зборів, платникам, що припиняють підприємницьку діяльність,  а також  536 інших дозвільних документів.

Також при відвідуванні Центру 1485 платників отримали особисті консультації з питань нарахування та сплати податків,  адміністрування єдиного соціального внеску,  порядку заповнення податкових декларацій, тощо.

Для отримання додаткової інформації, консультацій, а також надання пропозицій щодо покращення роботи Центру платники можуть звертатись за адресою: м. Золочів, вул. Лермонтова, 1 або за тел.: (03265) 7-10-34.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама