За продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім - штраф

nus.in.ua, 2 тра 2014, 23:48
0
459
Роздрукувати
За продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім - штраф

Золочівська ОДПІ повідомляє, що згідно статті 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” до платників податків застосовуються фінансові санкції у розмірі 6800,0 гривень за реалізацію ними алкоголю чи тютюну особам, що не досягли 18-річного віку.

Також зазначаємо , що за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам на суб`єктів господарювання чекає анулювання ліцензії.

"Пульс" - ефективне вирішення податкових та митних питань.

Золочівська ОДПІ нагадує платникам податків про функціонування сервісу Міндоходів України «Пульс». Зазначений сервіс працює з січня 2012 року. Його мета – подолання корупції в лавах відомства, упередження неякісного обслуговування платників, вирішення суперечливих питань, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю чи митного оформлення.

Телефон сервісу: (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама