Електронними сервісами Міндоходів України.

nus.in.ua, 28 березня 2014, 21:25
0
611
Роздрукувати
Електронними  сервісами  Міндоходів України.

Золочівська ОДПІ   нагадує, що на офіційному веб-порталі Міндоходів України   (http://minrd.gov.ua/) розміщено низку  електронних сервісів, за допомогою яких платники   можуть знайти  багато корисної інформації, а  саме:

     «Електронний кабінет платника податків » -  це персональне  автоматизоване  робоче місце платника , за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді;  переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом.

     «Інформаційно - довідковий ресурс» – сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Міністерства по всіх напрямах чинного податкового, митного законодавства.

      Сервіс  «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»  допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків.

     «Реєстр платників ПДВ» -  щоденно оприлюднює дані про реєстрацію платників ПДВ, а інформацію про анульовані реєстрації можна  отримати скориставшись меню «Анульовані свідоцтва платників ПДВ».

    «Пульс» - упередження неякісного обслуговування платників, вирішення  суперечливих питань,  що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю чи  митного оформлення.

    «Декларування on-line» - надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи  підприємцям та громадянам в електронному вигляді.

    «Реєстр страхувальників» -  інформація  про взяття на облік платника ЄСВ ,  його реєстраційний номер  та  клас професійного ризику.

   Також на веб-порталі відомства   розміщено  сервіси  «Митна статистика», «Акредитований центр  сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації» та  інша  довідкова інформація.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама