ОДПІ
21:25, 28 березня 2014
1211
0

Електронними сервісами Міндоходів України.

Електронними  сервісами  Міндоходів України.
Admin
Фото: НУС

Золочівська ОДПІ   нагадує, що на офіційному веб-порталі Міндоходів України   (http://minrd.gov.ua/) розміщено низку  електронних сервісів, за допомогою яких платники   можуть знайти  багато корисної інформації, а  саме:

     «Електронний кабінет платника податків » -  це персональне  автоматизоване  робоче місце платника , за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді;  переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом.

     «Інформаційно - довідковий ресурс» – сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Міністерства по всіх напрямах чинного податкового, митного законодавства.

      Сервіс  «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»  допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків.

     «Реєстр платників ПДВ» -  щоденно оприлюднює дані про реєстрацію платників ПДВ, а інформацію про анульовані реєстрації можна  отримати скориставшись меню «Анульовані свідоцтва платників ПДВ».

    «Пульс» - упередження неякісного обслуговування платників, вирішення  суперечливих питань,  що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю чи  митного оформлення.

    «Декларування on-line» - надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи  підприємцям та громадянам в електронному вигляді.

    «Реєстр страхувальників» -  інформація  про взяття на облік платника ЄСВ ,  його реєстраційний номер  та  клас професійного ризику.

   Також на веб-порталі відомства   розміщено  сервіси  «Митна статистика», «Акредитований центр  сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації» та  інша  довідкова інформація.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.