Укрaїнa
02:20, 12 вересня 2014
1024
0

ЄБРР допоможе Україні у відбудові Донбасу

ЄБРР допоможе Україні у відбудові Донбасу
Admin
Фото: НУС
Незважаючи на негативний вплив на економіку країни бойових дій, ЄБРР бачить в України потужні ресурси.
 
Європейський банк реконструкції і розвитку готовий співпрацювати з Україною у перспективі відновлення Донбасу, інфраструктурних проектів в Україні, а також проектів з енергоефективності.

Як повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку України, ці питання обговорювалися під час зустрічі віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та першого віце-президента ЄБРР Філіпа Беннетта.

"Володимир Гройсман та представники ЄБРР обговорили сектора для подальшого співробітництва, зокрема, перспективи по відновленню Донбасу, інфраструктурні проекти по Україні, а також проекти з енергоефективності", - наголошується в повідомленні прес-служби.

Як повідомляється, Беннетт відзначив готовність ЄБРР працювати у всіх названих сегментах, зокрема, за проектами енергонезалежності.

"Проекти з енергонезалежності займають по всьому світу 40% проектів ЄБРР, по Україні ці проекти складають лише 19%, у нас є куди рухатися", - зазначив перший віце-президент ЄБРР.
 
За словами Беннетта, звіт про інвестиційні потреби України він представить на засіданні ради директорів ЄБРР, яке відбудеться наступного тижня.

Нагадаємо, раніше ЄБРР заявив про готовність виділити Україні в поточному році близько 1 мільярда євро.

В ЄБРР підкреслили, що, незважаючи на негативний вплив на економіку країни бойових дій, в України є потужні ресурси: сільське господарство, природні та людські ресурси, а також IT-сектор.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.