Експерти пророкують українцям ріст тарифів за комуналку у чотири рази

nus.in.ua, 19 квітня 2014, 16:23
0
570
Роздрукувати
Експерти пророкують українцям ріст тарифів за комуналку у чотири рази

За підрахунками експертів, вартість комуналки для населення може зрости в 3-4 рази.

За підрахунками експертів, за 2014-2017 роки вартість комуналки для населення може зрости в 3-4 рази, пише газета "Сегодня".

"У різних регіонах подорожчання тарифів буде різним. Наприклад, для жителів Києва тариф у квартирах може зрости в 2-2,5 рази, адже в тарифі вартість газу становить 65%", - пояснив директор Інституту стратегічних досліджень Дмитро Марунич.

Тобто, якщо "комуналка" в "однушці" (до 40 кв. м.) зараз коштує 270 грн, то вже через три роки сума зросте до 540-675 грн. А за будинок (100-110 кв.м.) на газовому опаленні замість 1460 грн на рік доведеться платити 4380-5840 грн.

При цьому експерти побоюються, що зростання "комуналки" може стати ще більшим: "За газ ми розраховуємося в доларах, а тарифи формуються в гривні. Гривня вже впала на 30%. А це теж доведеться закладати в тариф", - зазначає президент Украналітцентра Олександр Охріменко.

Нагадаємо, згідно з постановою №106, яку уряд прийняв 18 квітня, ціни на газ підніматимуть поетапно. Так, з 1 травня 2015 року ціни на газ хочуть підвищити на 40%; з 1 травня 2016 року - на 20%; з 1 травня 2017 року - на 20%.

За матеріалами: Сегодня
ТЕГИ: газ, тарифи, вартість, ціни, гривня, долар, тариф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама