Чи обов’язкове застосування РРО, якщо реалізується б/у техніка без гарантії ?

Чи обов’язкове застосування РРО, якщо реалізується б/у техніка без гарантії ?

ДФС України у податковій консультації від 16.05.2017 №205/Б/99-99-14-05-01-14 надала роз’яснення щодо роздрібної торгівлі платником єдиного податку мобільними телефонами, які були у використанні. Зокрема, згідно з п. 6 ст. 9 Закону України від 06.07. 1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів
Обмін нерухомості: що є базою нарахування ПДФО

Обмін нерухомості: що є базою нарахування ПДФО

Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна регулюється ст. 172 ПКУ, згідно з п. 172.1 якої дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового
Розроблено новий порядок повернення надміру сплачених митних платежів

Розроблено новий порядок повернення надміру сплачених митних платежів

Мінфіном України оприлюднено Порядок повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів. Відповідний проект наказу розміщено на офіційному веб-сайті відомства. Підготовленим проектом регуляторного акта передбачається врегулювання питання щодо права
Перевірки за додержанням законодавства про працю здійснюватимуться по-новому

Перевірки за додержанням законодавства про працю здійснюватимуться по-новому

Буська ОДПІ повідомляє, що з 16 травня набирала чинності постанова КМ України від 26.04.2017 № 295, якою затверджено: - Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, яким визначено процедуру здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю
Проведено черговий сеанс «гарячої лінії»

Проведено черговий сеанс «гарячої лінії»

На запитання платників щодо застосування норм податкового законодавства відповідала головний державний інспектор сектору організації роботи Буської ОДПІ Світлана Костецька.   Який порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки ?   Відповідно до п.
Чи враховуються суми середнього заробітку при забезпеченні мінімального розміру зарплати?

Чи враховуються суми середнього заробітку при забезпеченні мінімального розміру зарплати?

Мінсоцполітики України листом від21.03.2017 №791/0/101-17/282 надано роз’яснення щодо обліку виплат до мінімальної заробітної плати. Зокрема, заробітна плата - це грошова винагорода, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Її розмір за повністю
Про підсумки деклараційної кампанії

Про підсумки деклараційної кампанії

Завершилась кампанія декларування доходів громадян за 2016 рік, яка тривала з 1 січня по 3 травня поточного року. За цей період мешканці Золочівщини подали 393 декларації про майновий стан і доходи, в тому числі 215 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку, до повернення
Чи зобов’язані суб’єкти господарювання застосовувати РРО при здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку?

Чи зобов’язані суб’єкти господарювання застосовувати РРО при здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку?

Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням
Нові критерії оцінки ступеня ризиків для блокування податкових накладних

Нові критерії оцінки ступеня ризиків для блокування податкових накладних

  ДФС України (sfs.gov.ua) 05.05.2017 оприлюднено нову редакцію проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Переліку
Зберігання документів - обов’язок платників

Зберігання документів - обов’язок платників

Буська ОДПІ нагадує, що норми Податкового кодексу містять положення щодо обов’язку платників податків забезпечити зберігання документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама