Власники земельних ділянок, паїв при передачі  їх в оренду «єдиннику» 4 групи  звільняються від сплати земельного податку

Власники земельних ділянок, паїв при передачі їх в оренду «єдиннику» 4 групи звільняються від сплати земельного податку

Буська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 281.3 ст. 281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних
Звіт про контрольовані операції подається за оновленою формою

Звіт про контрольовані операції подається за оновленою формою

З 16.06.2017 року набув чинності наказ Мінфіну України від 28.04.2017 № 468 «Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» (далі – Звіт та Порядок). Згідно з п. 1 розд. І Порядку Звіт подається до 01 жовтня року, що настає за звітним, засобами електронного
До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичній особі - власнику декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?

До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичній особі - власнику декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?

Відповідно до підпункту 266.7.3 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: - об’єктів
Про зміни в  адмініструванні ПДВ роз’яснили  у податковій

Про зміни в адмініструванні ПДВ роз’яснили у податковій

Фахівцями Золочівського, Перемишлянського відділень Буської ОДПІ проведено семінар для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з актуальних питань податкового законодавства. В ході заходу присутнім роз’яснили функціювання системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових
У разі допущення продавцем товарів/послуг помилок у податкових накладних застосовуються штрафні санкції

У разі допущення продавцем товарів/послуг помилок у податкових накладних застосовуються штрафні санкції

Згідно з п. 120 прим. 1.3 ст. 120 прим. 1 Податкового кодексу України допущення продавцем товарів/послуг помилок під час зазначення обов’язкових реквізитів податкової накладної, передбачених п. 201.1 ст. 201 ПКУ, виявлених контролюючим органом за результатами перевірки, проведеної за заявою
Змінено критерії оцінки ризиків для зупинення реєстрації податкових накладних

Змінено критерії оцінки ризиків для зупинення реєстрації податкових накладних

Буська ОДПІповідомляє, що з 12.08.2017 р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 21.07.2017 р № 654, яким винесено зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Зокрема, пункт 6.1
До уваги платників!

До уваги платників!

Буська ОДПІ повідомляє про графік проведення семінарів для платників податків, які перебувають на обліку в Буській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області: Назва органу ДФС (відділення ОДПІ) Цільова аудиторія День місяця, в який проводиться семінар
Змінено  порядок застосування податкової застави контролюючими органами

Змінено порядок застосування податкової застави контролюючими органами

  Буська ОДПІ повідомляє, що з 04.08.2017 набрав чинності наказ Мінфіну України від 16.06.2017 №586, яким затверджено новий Порядок застосування податкової застави контролюючими органами (далі – Порядок). Дія цього Порядку поширюється на платників податків – фізичних осіб, юридичних осіб та
Штрафні санкції за несплату  земельного податку громадянами

Штрафні санкції за несплату земельного податку громадянами

Відповідно до пункту 286.5 ст. 286 Податкового кодексу України нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове
Декларацію акцизного податку за оновленою формою слід подати не пізніше 21 серпня

Декларацію акцизного податку за оновленою формою слід подати не пізніше 21 серпня

Буська ОДПІ нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України передбачено щомісячне декларування податкових зобов’язань з акцизного податку. Декларація за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, подається платником щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама