Найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився. Як правильно розрахувати єдиний внесок?

Найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився. Як правильно розрахувати єдиний внесок?

Відповідно до ч.5 ст.8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», у разі якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не перевищує розміру мінімальної заробітної
Єдиний внесок: граничний термін сплати для ФОП - платників єдиного податку

Єдиний внесок: граничний термін сплати для ФОП - платників єдиного податку

Буська ОДПІ нагадує, що згідно з п.п. 2 п. 6 розд. ІV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Мінфіну України від 20.04.2015 № 449, ФОП – платники єдиного податку можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді
Затверджено порядок направлення контролюючими органами податкових вимог платникам податків

Затверджено порядок направлення контролюючими органами податкових вимог платникам податків

  Порядок направлення контролюючими органами податкових вимог платникам податківвизначає механізм формування, надсилання (вручення) та відкликання податкових вимог контролюючими органами, і поширюється на платників податків, у яких виник податковий борг. Порядок затверджено наказом Мінфіну
На підтримку армії надійшло  понад  6 млн. грн. військового збору

На підтримку армії надійшло понад 6 млн. грн. військового збору

Про надходження від сплати військового збору платниками Золочівщини проінформував представників ЗМІ начальник Золочівського відділення Буської ОДПІ Роман Денис. Посадовець зазначив, що з початку 2017 року від суб`єктів господарювання району на підтримку армії надійшло 6403,1тис.грн.
Заяву про перехід на спрощену систему оподаткування можна подати у Центрі обслуговування платників

Заяву про перехід на спрощену систему оподаткування можна подати у Центрі обслуговування платників

Буська ОДПІ нагадує, що юридична особа чи фізична особа – підприємець може обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 розділу XIVПодаткового кодексу України, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.
До уваги платників!

До уваги платників!

Буська ОДПІ нагадує про графік проведення семінарів для платників податків, які перебувають на обліку в Буській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області: Назва органу ДФС (відділення ОДПІ) Цільова аудиторія День місяця, в який проводиться семінар
Реєстрацію податкової накладної зупинено: чи коригуються зобов’язання?

Реєстрацію податкової накладної зупинено: чи коригуються зобов’язання?

  Відповідно до ст. 187 Податкового кодексу на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, або на попередню оплату. Згідно з п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу для цілей оподаткування
Зміни до порядку надсилання податкових повідомлень-рішень

Зміни до порядку надсилання податкових повідомлень-рішень

Міністерство фінансів України наказом від 21.07.2017 № 658, внесло зміни до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків. Наказ № 658 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 08.09.2017 №70 та набере чинності з 19 вересня 2017 року. Щодо
Відповідаємо на запитання платників

Відповідаємо на запитання платників

В Золочівському відділенні Буської ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія» щодо особливостей застосування податкового законодавства, зокрема, в частині електронного адміністрування ПДВ. На запитання платників відповідав керівник відділення Роман Денис . Реєстрацію
Податковий форум!

Податковий форум!

З метою роз'яснення суб'єктам господарювання основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства 22 вересня 2017 року за адресою: м. Київ, грандхол «Хрещатик» готель «Хрещатик» (вул. Хрещатик, 14) відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама