Ярмарки дають змогу здружитися

nus.in.ua, 23 грудня 2016, 12:19
33
1685
Роздрукувати

16 грудня у стінах Золочівського НВК «Школа радості» ДНЗ проходив благодійний ярмарок, який уже став традицією і для учнів, і для вчителів. Асортимент вражав: можна було придбати найрізноманітніші солодощі, новорічні іграшки «хенд-мейд», прикраси та багато іншого. Очі розбігалися. А скільки покупців було – яблуку ніде впасти.
«Три роки поспіль у «Школі радості» проводиться благодійний ярмарок. Метою такого заходу є допомога дітям, які є малозабезпеченими, не мають батька чи матері. Збирали кошти і на ліки для воїнів АТО. Також учні долучились до акції «Миколай прийде до кожного», спакувавши на Схід рукавиці, шкарпетки, солодощі та листи солдатам. На кошти, що залишились, плануємо облаштування кімнати для учнівського самоврядування», – поділилась заступник директора із виховної роботи та дошкілля Оксана Павлівна Фелештин.

Підготувала Мар‘яна БОЙКО
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама