Фабрика Святого Миколая

nus.in.ua, 7 грудня 2014, 21:48
0
753
Роздрукувати
Фабрика Святого Миколая

У ніч з 18 на 19 грудня по домівках ходитиме Святий Миколай, але щоб прийти до дітей-сиріт і дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей нашого міста. А також до дітей нашої держави – захисників  миру на Сході України, він потребує нашої допомоги. Ви можете долучитися до акції та допомогти, щоб Святий Миколай прийшов до всіх тих, хто цього потребує!
Просимо приносити:
дітям – іграшки, дитячі книжки, журнали, цукерки, шоколадки, мандаринки, солодощі, зошити, олівці, фарби, ручки, альбоми для малювання тощо.
військовослужбовцям – ковдри, теплий одяг, в‘язані вироби, жилети, захисне спорядження, шкарпетки, солодощі, мандаринки, дитячі малюнки тощо.
Фабрика Св. Миколая змінила свою адресу. Цьогоріч ми чекаємо на вас за адресою: м. Золочів, вул. Валова, 4, кім. № 2 (приміщення готелю «Україна»). Телефони для довідок: 067- 3008122 – Катерина, 067-2996333, 4-41-06 – Ольга.

ТЕГИ: Миколай, Золочів, допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама