І малюнки, й листи – солдатам

nus.in.ua, 25 грудня 2015, 09:30
0
478
Роздрукувати
І малюнки, й листи – солдатам


22 грудня 2015 року у Куровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся благодійний ярмарок.
Організацію і проведення ярмарку взяли на себе члени учнівського самоврядування школи, зокрема учні 10 класу Марія Бобків та Наталія Панчишин (на фото) під керівництвом заступника директора з виховної роботи О. Барановської та педагога-організатора М. Петришин. 
Учні з ентузіазмом віднеслися до підготовки ярмарку. Кожен клас приготував свої сувеніри, випічку, солодощі і напої. Велика подяка батькам, які не тільки допомогли своїм дітям приготувати частування, але й видали їм гроші, щоб ті мали можливість купити приготоване іншими. Всього на ярмарку діти виручили 2747 грн. які будуть передані безпосередньо сім’ям воїнів АТО, які проходять лікування у Львівському воєнному госпіталі. 
Враженнями про ярмарок ділиться педагог-організатор Куровицької школи М. Петришин: «Ярмарок пройшов у веселій, дружній, шумній атмосфері, але ніхто не забував з якою метою все організовувалося. Захід наш продовжується. Діти малюють малюнки і пишуть листи, щоб передати їх солдатам».
Разом переможемо! Слава Україні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама