Новини Золочівщини
Золочівська громада на щиті зустріла Героя Ярослава Кузьму
![Золочівська громада на щиті зустріла Героя Ярослава Кузьму](/uploads/posts/2024-03/thumbs/1711117848_importedphoto_1711117420909.jpg)
18 березня 2024 року Золочівська громада на щиті зустріла Героя, воїна, який залишився вірним Україні до останнього подиху, Ярослава Васильовича Кузьму, 1974 року народження, уродженця села Скварява.
Гірка звістка прийшла у нашу громаду. 21 червня 2023 року зник безвісти під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Діброва Луганської області заступник командира бойової машини, навідник-оператор 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А4123 Ярослав Кузьма, призваний 18 грудня 2022 року Золочівським РТЦК.
Після тривалих пошуків проведено ідентифікацію тіла у м. Києві та встановлено особу загиблого.
Ярослав був надзвичайно чуйною, безвідмовною і доброзичливою людиною, мужньо став на захист України.
Щирі співчуття рідним, близьким та колегам Ярослава Васильовича. Нехай його душа знайде спокій у вічності, а його подвиг завжди буде у серцях тих, хто його знав і поважав.
Гірка звістка прийшла у нашу громаду. 21 червня 2023 року зник безвісти під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Діброва Луганської області заступник командира бойової машини, навідник-оператор 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А4123 Ярослав Кузьма, призваний 18 грудня 2022 року Золочівським РТЦК.
Після тривалих пошуків проведено ідентифікацію тіла у м. Києві та встановлено особу загиблого.
Ярослав був надзвичайно чуйною, безвідмовною і доброзичливою людиною, мужньо став на захист України.
Щирі співчуття рідним, близьким та колегам Ярослава Васильовича. Нехай його душа знайде спокій у вічності, а його подвиг завжди буде у серцях тих, хто його знав і поважав.