Новини Золочівщини
13:35, 03 серпня 2021
510
0

Розпочали ремонт нової ділянки автомобільної дороги Ясенів — Золочів

Розпочали ремонт нової ділянки автомобільної дороги  Ясенів — Золочів
Gazeta
Фото: НУС
У Золочівському районі в межах програми Президента України «Велике будівництво» розпочали ремонт нової ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ясенів — Золочів. Роботи виконуватимуть між населеними пунктами с. Підгірці, с. Грабово та с. Сасів.
«У межах ремонту на цій дорозі заплановано виконати роботи із розпушення існуючого покриття, влаштування шару основи з ЩПС, влаштування вирівнювального та верхнього шару асфальтобетонного покриття. Також в межах с. Підгірці заплановано влаштувати тротуари. На виконання робіт передбачили з державного дорожнього фонду 34,7 млн гривень», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
Нагадаємо, що ремонт цієї дороги розпочато в минулі роки, упродовж 2019-2020 років відремонтували ділянки від м. Золочева до с. Сасів та від траси М-06 по с. Підгірці.
«У цьому році плануємо завершити ремонт цієї дороги по всій протяжності. Ця автодорога сполучає дороги державного значення М-06 Київ – Чоп та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та з’єднує адміністративні центри районів м. Золочів та м. Броди, є пріоритетним об’єктом ремонт для Золочівського району. Також цією дорогою пролягає туристичний маршрут 2 Золота підкова Львівщини»», – додав Юрій Бучко.
Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Констукціон Інтернешнл».
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.