Новини Золочівщини
Ще на цілий тиждень продовжили канікули на Золочівщині
![Ще на цілий тиждень продовжили канікули на Золочівщині](/uploads/posts/2020-01/thumbs/1580472349_1573822331_maxresdefault.jpg)
Школярі
Золочівщини не ходитимуть до школи ще цілий тиждень. Рекомендовано
продовжити оголошені додаткові канікули для учнів закладів загальної середньої
освіти району з 3 до 7 лютого
«За результатами проведеного педагогічними колективами моніторингу захворюваності учнів закладів загальної середньої освіти району станом на 31.01.2020 року встановлено, що і надалі спостерігається тенденція до збільшення дітей, які хворіють простудними захворюваннями. Так, у ряді закладів загальної середньої освіти кількість хворих дітей становить від 20 до 59 відсотків. Збільшився й перелік закладів освіти з критичною кількістю хворих дітей у порівнянні з станом на 28.01.2020 року.
Виходячи з вище наведеного, з метою стабілізації захворюваності учнів на простудні захворювання, рекомендуємо продовжити оголошені додаткові канікули для учнів закладів загальної середньої освіти району з 03 до 07 лютого (включно)», – йдеться у наказі відділу освіти Золочівської райдержадміністрації Львівської області.
«За результатами проведеного педагогічними колективами моніторингу захворюваності учнів закладів загальної середньої освіти району станом на 31.01.2020 року встановлено, що і надалі спостерігається тенденція до збільшення дітей, які хворіють простудними захворюваннями. Так, у ряді закладів загальної середньої освіти кількість хворих дітей становить від 20 до 59 відсотків. Збільшився й перелік закладів освіти з критичною кількістю хворих дітей у порівнянні з станом на 28.01.2020 року.
Виходячи з вище наведеного, з метою стабілізації захворюваності учнів на простудні захворювання, рекомендуємо продовжити оголошені додаткові канікули для учнів закладів загальної середньої освіти району з 03 до 07 лютого (включно)», – йдеться у наказі відділу освіти Золочівської райдержадміністрації Львівської області.