Олімпійське лелеченя

nus.in.ua, 16 березня 2014, 01:27
0
1179
Роздрукувати
Олімпійське лелеченя

6 березня 2014 року у спортивному залі Вороняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя».

У змаганнях взяли участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів району: Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст., Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст., Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Білокамінський НВК, Сасівський НВК, Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Золочівський НВК «Школа радості», Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст., Ремезівцівський НВК.

Змагання проходило у номінаціях: презентація команди, спортивна естафета, перетягування канату, перенесення вантажу, човниковий біг.

Перемогли учні Глинянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Начальник відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Ольга Климук нагородила команди цінними подарунками та грамотами.

ТЕГИ: Олімпійське лелеченя, Вороняки, газета, №15
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама