Аби охолодити гарячі голови окремих воєнкомів...

nus.in.ua, 25 серпня 2014, 01:06
0
581
Роздрукувати
Аби охолодити гарячі голови окремих воєнкомів...

Днями лідер Європейської партії України, народний депутат Микола Катеринчук зареєстрував проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення законодавства України під час виконання Указу Президента України від 24 липня 2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію» (р. № 4485 а).

«Рада Європейської партії України ухвалила рішення про необхідність створення тимчасової слідчої комісії, яка б зайнялася питаннями перевірки дотримання Конституції України та чинного законодавства під час 3-ї хвилі мобілізації. Сьогодні це рішення виконано», – повідомив Микола Катеринчук. 

«Після того, як парламент проголосував за Указ Президента України «Про часткову мобілізацію», до нас почали надходити повідомлення про те, що очільники військкоматів не дотримуються чинного законодавства щодо порядку проведення мобілізації, грубо порушують норми та принципи призову. У той час коли підготовлені кадрові офіцери та добровольці не можуть потрапити до лав Збройних Сил України, під мобілізацію потрапляють непідготовлені молоді хлопці, котрі не проходили ні строкову службу, ні підготовку на військовій кафедрі», – сказав народний депутат. 

 «Окрім того в країні десятки тисяч професійних правоохоронців з числа працівників прокуратури, податкової, митниці, котрі можуть також поповнювати лави української армії», – наголосив політик. – «Відтак нами ухвалено рішення, користуючись правом законодавчої ініціативи, рекомендувати парламенту створити тимчасову слідчу комісію аби охолодити гарячі голови окремих воєнкомів». 

Прес-служба Європейської партії України

ТЕГИ: Європейська партія України, проект, Микола Катеринчук, газета, 38 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама