Про контроль за дотриманням законності під час виборів

nus.in.ua, 25 тра 2014, 14:29
0
524
Роздрукувати
Про контроль за дотриманням законності під час виборів

З метою забезпечення неухильного дотримання законності під час виборчої кампанії та виборів Президента України, призначених на 25 травня 2014 року, прокуратура Золочівського району роз’яснює окремі положення законодавства щодо вказаних питань.

Зокрема, відповідно до законів України, організацію підготовки і проведення виборів Президента України, реалізацію і захист виборчих прав громадян, дотримання передбачених Конституцією та законами України принципів і засад виборчого процесу, контроль за додержанням вимог законодавства про вибори та однакове застосування його на всій території України забезпечує Центральна виборча комісія.

Контроль за додержанням законодавства про вибори на відповідних територіях належить до повноважень окружних та дільничних виборчих комісій.

Водночас, органи прокуратури України не уповноважені здійснювати нагляд, представництво інтересів громадян та держави з питань додержання виборчого законодавства, зокрема виборчими комісіями.

Усі, без винятку, скарги, які стосуються виборчого процесу, підлягають розгляду на засіданні відповідної виборчої комісії або судом.

При цьому, зазначені скарги можуть бути скеровані виборчою комісією до органів прокуратури на підставі рішення, яке прийнято за результатами розгляду питання на її засіданні у разі виявлення ознак злочину чи іншого правопорушення та з урахуванням компетенції правоохоронного органу. Своєю чергою, органи прокуратури Львівської області під час виборчого процесу діятимуть на принципах законності та об’єктивності, які виключають, у тому числі, будь-яке втягнення прокурорських працівників у політичні процеси.

Прокуратура Золочівського району
Львівської області

ТЕГИ: прокуратура, Золочів, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама