Політика
03:14, 15 тра 2014
911
0

Турчинов готовий до діалогу з регіонами, але не з озброєними терористами

Турчинов готовий до діалогу з регіонами, але не з озброєними терористами
Admin
Фото: НУС

Українська влада готова до діалогу з регіонами, але не дозволить тероризувати і шантажувати Україну, заявив в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

"Ми готові до діалогу, ми готові всіх почути, але для того щоб почути людей, не треба стріляти, не треба грабувати, не потрібно захоплювати будівлі. Ми відкриті до діалогу. І парламент, і Кабінет міністрів готові до системних змін у системі управління", - сказав він, відкриваючи перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності у Києві.

Він зазначив, що українська влада готова обговорювати реальні конкретні пропозиції.

"Але ті, хто зі зброєю в руках намагається вести війну проти власної країни, ті, хто зі зброєю в руках намагається диктувати волю іншої держави, - щодо тих ми будемо вживати заходи згідно з діючим законодавством і Конституцією, вони будуть відповідати перед законом. Ми не дозволимо тероризувати і шантажувати як Донецький і Луганський регіони, так і всю Україну", - запевнив Турчинов.

В.о. президента також поінформував, що саме для захисту мирних громадян східних регіонів і проводять антитерористичну операцію.

"Дуже швидкими темпами руйнується економіка цих регіонів, зупиняються підприємства, люди почуваються беззахисними", - сказав він, уточнивши, що також загострюється криміногенна ситуація у цих регіонах.

"Під гаслами федералізації відбувається дуже швидка криміналізація цих регіонів. Терористичні угруповання захоплюють адмінбудівлі, вбивають українських патріотів, викрадають і катують людей. Це реалії, з якими зіткнулася наша країна", - зазначив в.о. глави держави.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.