Турчинов готовий до діалогу з регіонами, але не з озброєними терористами

nus.in.ua, 15 тра 2014, 03:14
0
400
Роздрукувати
Турчинов готовий до діалогу з регіонами, але не з озброєними терористами

Українська влада готова до діалогу з регіонами, але не дозволить тероризувати і шантажувати Україну, заявив в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

"Ми готові до діалогу, ми готові всіх почути, але для того щоб почути людей, не треба стріляти, не треба грабувати, не потрібно захоплювати будівлі. Ми відкриті до діалогу. І парламент, і Кабінет міністрів готові до системних змін у системі управління", - сказав він, відкриваючи перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності у Києві.

Він зазначив, що українська влада готова обговорювати реальні конкретні пропозиції.

"Але ті, хто зі зброєю в руках намагається вести війну проти власної країни, ті, хто зі зброєю в руках намагається диктувати волю іншої держави, - щодо тих ми будемо вживати заходи згідно з діючим законодавством і Конституцією, вони будуть відповідати перед законом. Ми не дозволимо тероризувати і шантажувати як Донецький і Луганський регіони, так і всю Україну", - запевнив Турчинов.

В.о. президента також поінформував, що саме для захисту мирних громадян східних регіонів і проводять антитерористичну операцію.

"Дуже швидкими темпами руйнується економіка цих регіонів, зупиняються підприємства, люди почуваються беззахисними", - сказав він, уточнивши, що також загострюється криміногенна ситуація у цих регіонах.

"Під гаслами федералізації відбувається дуже швидка криміналізація цих регіонів. Терористичні угруповання захоплюють адмінбудівлі, вбивають українських патріотів, викрадають і катують людей. Це реалії, з якими зіткнулася наша країна", - зазначив в.о. глави держави.

ТЕГИ: Олександр Турчинов, круглий стіл
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама