Турчинов: Росія на державному рівні підтримує тероризм в Україні

nus.in.ua, 25 квітня 2014, 03:47
0
589
Роздрукувати
Турчинов: Росія на державному рівні підтримує тероризм в Україні

В.о президента України закликав Російську Федерацію припинити шантаж і відвести війська від кордону з Україною.

Російська Федерація координує і відкрито підтримує вбивць-терористів, що діють зі зброєю в руках на сході України. Про це йдеться у зверненні голови парламенту, в.о. президента Олександра Турчинова до співвітчизників.

"Росія на державному рівні підтримує тероризм в нашій країні саме в той час, коли російські громадяни постійно страждають від терористичних атак на своїй території. Війни, теракти, регіональний сепаратизм - це відомі російські проблеми, які штучно намагаються перенести в Україну", - наголошується у зверненні.

"Більше того, після успішних кроків українських силових структур по боротьбі з тероризмом Російська Федерація перейшла від публічних погроз на нашу адресу демонстративної концентрації Збройних сил безпосередньо на східному кордоні нашої держави. Йде розгортання і збільшення чисельності підрозділів, які вже довгий час створюють загрозу для безпеки нашої країни. Хочу заявити, що ми не будемо відступати перед терористичною загрозою і продовжимо і надалі вживати заходів щодо захисту життя наших громадян", - підкреслив Турчинов.

- Росія у відповідь на антитерористичну операцію на сході України почала військові навчання

Він зажадав від Російської Федерації припинити втручання у внутрішні справи України, припинити постійні погрози і шантаж і відвести свої війська.

В.о. президента нагадав, що "терористи взяли в заручники фактично весь Донецький регіон, вже давно перейшли межу людяності".

"Озброєні злочинці захоплюють адміністративні будівлі, беруть в заручники громадян, зокрема українських та зарубіжних журналістів, катують і вбивають патріотів України. Враховуючи реальну небезпеку і необхідність захистити людей, ми відновили антитерористичну операцію, яка системно та послідовно реалізується з метою повної локалізації терористичної загрози та захисту мирних громадян нашої країни", - пояснив він.

"Зберігаючи спокій і впевненість, ми разом захистимо нашу країну, її суверенітет і цілісність", - сказав в.о. президента.

ТЕГИ: Турчинов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама