Політика, Відео
03:47, 25 квітня 2014
1222
0

Турчинов: Росія на державному рівні підтримує тероризм в Україні

Турчинов: Росія на державному рівні підтримує тероризм в Україні
Admin
Фото: НУС

В.о президента України закликав Російську Федерацію припинити шантаж і відвести війська від кордону з Україною.

Російська Федерація координує і відкрито підтримує вбивць-терористів, що діють зі зброєю в руках на сході України. Про це йдеться у зверненні голови парламенту, в.о. президента Олександра Турчинова до співвітчизників.

"Росія на державному рівні підтримує тероризм в нашій країні саме в той час, коли російські громадяни постійно страждають від терористичних атак на своїй території. Війни, теракти, регіональний сепаратизм - це відомі російські проблеми, які штучно намагаються перенести в Україну", - наголошується у зверненні.

"Більше того, після успішних кроків українських силових структур по боротьбі з тероризмом Російська Федерація перейшла від публічних погроз на нашу адресу демонстративної концентрації Збройних сил безпосередньо на східному кордоні нашої держави. Йде розгортання і збільшення чисельності підрозділів, які вже довгий час створюють загрозу для безпеки нашої країни. Хочу заявити, що ми не будемо відступати перед терористичною загрозою і продовжимо і надалі вживати заходів щодо захисту життя наших громадян", - підкреслив Турчинов.

- Росія у відповідь на антитерористичну операцію на сході України почала військові навчання

Він зажадав від Російської Федерації припинити втручання у внутрішні справи України, припинити постійні погрози і шантаж і відвести свої війська.

В.о. президента нагадав, що "терористи взяли в заручники фактично весь Донецький регіон, вже давно перейшли межу людяності".

"Озброєні злочинці захоплюють адміністративні будівлі, беруть в заручники громадян, зокрема українських та зарубіжних журналістів, катують і вбивають патріотів України. Враховуючи реальну небезпеку і необхідність захистити людей, ми відновили антитерористичну операцію, яка системно та послідовно реалізується з метою повної локалізації терористичної загрози та захисту мирних громадян нашої країни", - пояснив він.

"Зберігаючи спокій і впевненість, ми разом захистимо нашу країну, її суверенітет і цілісність", - сказав в.о. президента.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.