Укрaїнa
18:59, 04 березня 2014
936
0

Майже 85% українців вважають себе патріотами - дослідження

Майже 85% українців вважають себе патріотами - дослідження
Admin
Фото: НУС
Згідно з результатами опитування, проведеного Центром Разумкова, 95% жителів усіх регіонів України вважають її своєю Батьківщиною та відкидають ідею федералізації, а ще 84,5% - вважають себе партіотами.

Своєю Батьківщиною Україну назвала абсолютна більшість опитуваних – 95% респондентів у всіх регіонах нашої держави. Ще 84,5% українців назвали себе патріотами, а більше половини опитаних – 61,5% висловили негативне ставлення до федералізації.
 
Також українці виступили проти відокремлення їхньої області чи регіону від України та приєднання до іншої держави. Не підтримують таку пропозицію 81% опитаних, а "за" виступили лише 6,5%, пише УНІАН. Примітно, що відокремлення не підтримують і жителі південно-східних областей України (80%).

Також більша половина опитуваних висловилася за те, що між західними та східними регіонами існують не настільки глибокі політичні протиріччя, мовні та культурні відмінності, економічні диспропорції, що в перспективі вони можуть роз'єднатися чи створити свої власні держави, або ж увійти до складу різних інших держав. 61% респондентів висловили свою думку саме таким чином.

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 25 грудня 2013 року. Було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та Криму. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, раніше телеведучі різних каналів попросили українців зберегти Україну єдиною.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.