Майже 85% українців вважають себе патріотами - дослідження

nus.in.ua, 4 березня 2014, 18:59
0
313
Роздрукувати
Майже 85% українців вважають себе патріотами - дослідження

Згідно з результатами опитування, проведеного Центром Разумкова, 95% жителів усіх регіонів України вважають її своєю Батьківщиною та відкидають ідею федералізації, а ще 84,5% - вважають себе партіотами.

Своєю Батьківщиною Україну назвала абсолютна більшість опитуваних – 95% респондентів у всіх регіонах нашої держави. Ще 84,5% українців назвали себе патріотами, а більше половини опитаних – 61,5% висловили негативне ставлення до федералізації.

 
Також українці виступили проти відокремлення їхньої області чи регіону від України та приєднання до іншої держави. Не підтримують таку пропозицію 81% опитаних, а "за" виступили лише 6,5%, пише УНІАН. Примітно, що відокремлення не підтримують і жителі південно-східних областей України (80%).

Також більша половина опитуваних висловилася за те, що між західними та східними регіонами існують не настільки глибокі політичні протиріччя, мовні та культурні відмінності, економічні диспропорції, що в перспективі вони можуть роз'єднатися чи створити свої власні держави, або ж увійти до складу різних інших держав. 61% респондентів висловили свою думку саме таким чином.

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 25 грудня 2013 року. Було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та Криму. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, раніше телеведучі різних каналів попросили українців зберегти Україну єдиною.

ТЕГИ: українці, Батьківщина, опитування, федерація, дослідження, центр, Київ, Крим, приєднання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама