До Києва привезли техніку для участі в параді на День Незалежності

nus.in.ua, 14 серпня 2014, 16:57
0
552
Роздрукувати

Було докладено багато зусиль, щоб військова техніка отримала необхідні технічні характеристики і естетичний зовнішній вигляд.

Міноборони передислокувало в Київ техніку з місць постійного розміщення для участі в параді на День Незалежності. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

"Докладено чимало зусиль, щоб озброєння і військова техніка отримали необхідні технічні характеристики і естетичний зовнішній вигляд. Успішно пройдено етап призначення водіїв та старших машин, а також етапи переміщення техніки з пунктів постійної дислокації в Київ і безпосередньо технічного обслуговування і фарбування", - сказано в ньому.

Хід підготовки озброєння і військової техніки до параду знаходиться на постійному контролі тимчасово виконуючого обов'язки начальника Генерального штабу Збройних сил генерал-полковника Геннадія Воробйова.

Військових очікують тренування механізованих груп на злітно-посадковій смузі та спільні тренування піших і механізованих колон на вулиці Хрещатик.

Нагадаємо, Кабмін створив організаційний комітет з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України та затвердив план заходів.

ТЕГИ: Міноборони, техніка, День Незалежності
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама