Вчимося задля перемоги

nus.in.ua, 7 жовтня 2014, 22:53
0
425
Роздрукувати

У зв’язку з вимогами сьогодення до Навчального центру Національної гвардії України на навчання прибули 63 військовослужбовці, з них 27 мобілізованих, у складі 21 екіпажуБТР, БРДМ з усіх куточків України для проведення нічних стрільб.

Особовий склад екіпажів наполегливо вивчав будову військової техніки, навчався водінню в складних умовах по пересіченій місцевості вдень та вночі з використанням приладів нічного бачення, а також виконував вправи навчальних стрільб з озброєння БТР, БРДМ.

Стрільба проводилась по ледь помітних мішенях в умовах повної темряви. Під час проведення нічних стрільб виникало ряд труднощів та особовий склад завдяки своїм знанням їх долав. Всі екіпажі бойових машин удосконалили свої знання та вміння в заряджанні та розряджанні озброєння БТР та БРДМ та відстріляв з кулеметів КПВТ і ПКТ на «добре» та «відмінно».

Такого бойового духу та військової злагодженості ми не зустрічали вже давно. Хлопці показали себе з найкращого боку, і все це завдяки інструкторам з водіння, командирам взводів, рот, командування батальйону та командуванню Навчального центру Національної гвардії України. Особлива подяка підполковнику Віктору Мірчуку – чудовому фахівцю з озброєння та техніки.

 Всі екіпажі, які проходили навчання в Навчальному центрі, готові виконувати поставлені перед ними бойові завдання в зоні проведення АТО.

Старший сержант Іван Музика

ТЕГИ: АТО, Золочів, газета, 44 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама