І все буде добре для кожного з нас

nus.in.ua, 5 липня 2014, 15:57
0
2231
Роздрукувати

У НВК «Cередня  загальноосвітня школа-гімназія»  м. Перемишляни відбувся випускний  вечір.

Одного дня Учитель взяв Дитину за руку. Разом вони вирушили в дорогу. Йти вдвох їм  було цікаво і весело. Дитина задавала сотні запитань – Учитель  терпляче на них відповідав. Дитина смішно коментувала  події, які відбувались довкола, – і вони разом весело сміялися. Необережно ступивши, Дитина могла впасти,  але Учитель завжди намагався відвернути це падіння.

А коли дорога різко пішла вгору, дух перехопило уже  Учителю – і тоді Дитина тягнула  його вперед спочатку своєю щирою безпосередністю, а згодом і юнацьким максималізмом.

І ось, нарешті, вони – на вершині. Перед Дитиною відкрились небачені раніше краєвиди – весь світ, здавалось, був як на  долоні. Лише на мить розгубившись, Дитина рушила вперед. Пройшовши кілька кроків, вона  обернулась:

– Учителю, чому ти не йдеш  далі?

– Все, Дитинко, моя місія виконана. Попереду у тебе самостійне життя.

Дивись, ще скільки вершин чекають тебе. Вони  здаються  скелястими і неприступними,  але ти зможеш їх  підкорити. Я  вірю в тебе!

Дитина рушила вперед, а  Учитель зійшов до підніжжя  гори, щоб взяти іншу Дитину  за руку і вивести її на цю першу, таку важливу в житті  кожної  людини, вершину.

Історія не нова, але, відбуваючись щороку, не залишає  байдужими навіть сторонніх. Протягом життя кожен пам’ятає цей  день – зворушливе прощання з  дитинством та вчителями, яке  зветься випускним балом.

О. Й. Малик, директор НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни:

«Сьогодні у нас 48 випускників – молодих, розумних, креативних, цілеспрямованих. Серед них – 9 медалістів, переможці республіканських, обласних, районних олімпіад з  української та англійської  мов, математики, фізики, хімії, географії, технологій.

У школі-гімназії діти отримали ґрунтовні знання, що підтверджують і високі результати  ЗНО.

Сподіваюсь, всі сили і здібності  випускники спрямують  для  блага рідної України, адже всіх нас об’єднує єдина мрія – це  мирна, процвітаюча, єдина, європейська  Україна.»

На урочистості випускники  утворили велике серце, символічно даруючи його Україні, рідному народу, своєму місту,  та  запустили у височінь сині і жовті кульки як символ любові  до рідного  краю.

Щирими та зворушливими були поетичні виступи першої  вчительки  К. І. Кащук та  класного керівника 11-А класу  С. М.  Ільків. У небо злетіли  голуби і засвідчили, що  всі  ми прагнемо  миру.

Гучними  оплесками  привітали  випускники  11-Б класу  класного  керівника Л. І. Зозулю:

«Моїх  учнів  Бог  щедро  нагородив  талантами.  Вони  красиві  та  розумні. Протягом  навчання  в школі  їх  інтелект  поєднувався  зі  старанністю  і  працелюбністю. Тому досягнення  і  перемоги випускників  є  дуже  вагомими. Важливим  вважаю  те, що діти завжди були в  центрі  шкільних подій, очолювали учнівський парламент, перемагали у футбольних, баскетбольних  змаганнях, у  різноманітних  мистецьких  конкурсах. Захоплення  квілінгом,  вишивка  бісером,  чудовий  спів, запальні  танці – все це  свідчить, що  випускники  школи є  багатогранними  особистостями,  які зможуть реалізувати  себе у будь-якій сфері.

Хочу ще раз подякувати  батькам за співпрацю і за чудових  дітей, бо працювати з такими  вихованцями – справжнє  задоволення

Є така народна мудрість: «Сім років дитину треба любити, наступних сім років виховувати, потім – стати їй найкращим  другом». Ми дожили до того  моменту, коли дитину треба  відпустити і молитися за її  здоров’я та успіх. Але батькам та  вчителям не слід хвилюватися! «Все буде добре», – про це нам  говорить сам Вакарчук».

А випускниця школи Ірина Всяка своїм чудовим співом ще раз підтвердила ці слова:

«І все буде добре для кожного з  нас!..»

Отримавши батьківське благословення, випускники здійснили коло пошани навколо стін  рідного навчального  закладу.

Затихли  звуки  прощального вальсу… Але в цій історії ніколи не буде поставлена крапка, бо, коли в основі взаємин учня  і  вчителя лежать любов, взаєморозуміння і взаємоповага, діти завжди повертатимуться до рідної  школи із щирою радістю зустрічатимуться з  улюбленими  вчителями.

Роксолана Мудрак

ТЕГИ: Перемишляни, школа, випускний, газета, 31 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама