Кращий вчитель Шпиколоського НВК

nus.in.ua, 25 тра 2014, 13:24
0
521
Роздрукувати
Кращий вчитель Шпиколоського НВК

Учитель, який крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Саме таким вчителем у Шпиколоському НВК є вчитель хімії та біології Леся Петрівна Гуляк.

Ось уже багато років поспіль спокійними, неквапливими кроками заходить вона до класу, щоб «сіяти розумне, добре, вічне». З цікавістю дивляться на неї дитячі оченята, сподіваючись пізнати нове та незвідане, з віддачею працює учитель, прагнучи навчити, прищепити любов до свого предмета. У цьому – його талант, його покликання. Карпенко-Карий писав: «Не кожен лікар – лікар, не кожен учитель – учитель, не кожен письменник – письменник, скрізь треба мати талант. А що воно таке? Це – покликання, любов до своєї професії. Прагнути весь час удосконалюватись, всім цікавитись. Бути постійно захопленим. Не рік-два, а все життя…».

На сьогодні учитель працює над методичною проблемою: «Екологічне виховання на уроках біології та хімії». Використовує широкий спектр творчих, пошукових, дослідницьких завдань з метою мотивації навчальної діяльності, формування комунікативних та пізнавальних навичок школярів. Кожен урок, проведений вчителем, є святом знань для учнів, бо навчає любові до рідного краю та світу, передає власний життєвий досвід, дарує ласку, любов і повагу підростаючому поколінню.

Активний учасник та неодноразовий переможець конкурсу «Панорама творчих уроків».

Цікаво організовує позакласну роботу, залучає учнів до участі в конкурсах «Барви Дністра», «Юний натураліст», районному конкурсі екологічних бригад, акціях «Майбутнє лісу в твоїх руках», «Первоцвіти просять захисту», «Молодь України обирає здоров’я». З великим задоволенням та захопленням проводить у школі виховні години, предметні тижні, місячники Довкілля, загальношкільні свята, які сприяють вихованню у підростаючого покоління любові та шанобливого ставлення до рідної природи Її вихованці щороку є переможцями олімпіад з хімії та біології на районному рівні.

Трудолюбива й енергійна, привітна та доброзичлива, тактовна, справедлива, мудра, професійно обізнана.

Леся Петрівна випромінює енергію та душевне тепло, її люблять діти, до її порад прислухаються батьки, її поважають колеги.

Любов БАЛИЧ,
заступник директора
з навчально-виховної
роботи Шпиколоського НВК

ТЕГИ: вчитель, Шпиколоси, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама