Новини Золочівщини, foto
01:50, 02 червня 2014
1411
0

Готові до школи

Готові до школи
Admin
Фото: НУС

Травень буяє зеленню та цвітом. Весна добігає до кінця і дітвора з нетерпінням чекає літа. Для когось – це пора відпочинку, для інших – пора підготовки до вступу у виші, а для малечі – літо ознаменується передчуттям незвіданого, бо ж восени їм сідати за парти у школі.

Учора, у ДНЗ № 3 «Сонечко» м. Золочева, для вихованців старшої групи відбувся справжній випускний бал. Незабаром покинуть діти стіни свого рідного садочка. Цьогоріч його випускниками стали 19 діток. Як зазначила завідувач ДНЗ Оксана Володимирівна Кравчук, кожний випуск у їхньому садочку є незвичайним та особливим. «Ми добре знаємо, що малюки нашого закладу потребують любові, ласки, особливої уваги, доброти та турботи. І все це вони отримують у нашому садочку. Сюди їх приводять ще з 2 рочків. Батьки довіряють нам свою дитину. А нашим завданням є зробити життя діточок настільки комфортним, щоб їхні батьки були спокійні за своє маленьке янголятко й довіряли нам виховання й навчання своїх малюків. Мені дуже хочеться, щоб рівень життя в нашій державі був таким, аби й надалі дошкільні навчальні заклади залишалися країною щастя, добра, миру, злагоди, спокою і щасливого дитинства,» – говорить Оксана Володимирівна. Проводжають у відкриті двері знань і науки своїх 19 діток вихователі Лариса Ноельївна Цоба, Наталія Богданівна Мельник, Ярина Тарасівна Кецко, музичний керівник: Наталія Богданівна Кравець, помічник вихователя Наталія Ярославівна Остапенко та увесь дружній колектив закладу. Саме вони піклувалися про діток, віддаючи їм свою любов, повагу, ласку, щире відкрите серце і материнську турботу. Адже садочок, був для діток-випускників другою домівкою. А ще готували дітей до того, щоб перехід у Країну Знань був цікавим та радісним. Усі дітки готові до навчання у першому класі загальноосвітньої школи, це нещодавно продемонстрував моніторинг рівня знань дошкільнят. Малята добре знають букви, цифри, вміють читати й рахувати, складати й розв’язувати задачі, оволоділи азами комп’ютерної грамоти, логічно мислять, добре володіють мовленням, мають міцні знання з усіх ліній розвитку програми «Впевнений старт».

Маленькі випускники для всіх присутніх приготували цікавий, гарний фільм про життя у садочку «Вокзал Країни Дитинства». На святі була ціла знімальна група з «маленьких кіношників»: сценарист, режисер, постановник, продюсер, оператор, актори... Кадри зі стрічки фільму розповідали присутнім про цікаве, щасливе життя дітей

у садочку. Відео-кліп презентація «Наше дитинство» доповнив сюжет фільму. Фільм заворожив присутніх своїм цікавим змістом: на свято завітали Мері Поппінс, принцеса з учителем, які залишили незабутні враження у глядачів.

Після завершення «зйомок» фільму дошкільнятам було вручено найвищу нагороду – дипломи («Оскари») випускника ДНЗ № 3 «Сонечко» 2014 року.

Родзинкою свята став прощальний вальс, який запам’ятається і залишиться в серцях на все життя не лише у самих вихованців закладу, але й у всіх, хто завітав у той день на випускний у садочок.

Тож зустрічай, Україно, своїх громадян – їм здобувати нові перемоги!

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.