Новини Золочівщини
02:17, 09 червня 2014
1533
0

У полоні прощального вальсу

У полоні прощального вальсу
Admin
Фото: НУС

Останні настанови вчителів, традиційний шкільний вальс, сльози розчулених батьків і море квітів – такою запам'яталась остання шкільна лінійка для кожного випускника.

30 травня пролунав останній дзвоник у всіх школах району. Ось і закінчився 2014 навчальний рік.

Урочиста лінійка на подвір'ї Золочівської загальноосвітньої школи № 1 розпочалась із запрошення випускників та їх класних керівників на свято. Для них цей дзвоник був останнім у стінах рідної школи. Під музичний супровід військового оркестру виконали Державний Гімн та підняли Державний Прапор.

Квіти до пам'ятника Т. Шевченку, М. Шашкевичу та В. Чорноволу урочисто поклали учні 5 Б класу та класний керівник Марія Ярославівна Наконечна. Отець Юрій Галабуда поблагословив  учнів, батьків та працівників школи, бажаючи миру та злагоди в сім'ях, школі та країні.

До присутніх звернувся директор школи Богдан Іванович Кашалаба, побажав учням вдалого та безпечного відпочинку, випускникам успішно здати ЗНО.  Багато теплих та хвилюючих слів для випускників лунало і від першої вчительки Марії Василівни Домик, і від класного керівника 11-Б класу Володимира Андрійовича Сивака та від  першокласників.

Свято останнього дзвоника є важливою подією для життя всього міста. Вітаючи учнів та випускників, міський голова Золочева Ігор Михайлович Гриньків наголосив:  «Не шукайте легких шляхів та коротких доріг, а наполегливо працюйте, впевнено йдучи до мети». До привітань приєднався начальник Навчального центру Національної гвардії України Михайло Вікторович Кулик.

Урочистий і радісний цей день не тільки для випускників, а й для батьків, адже вони пройшли за ними крок за кроком сімнадцять років життя. Це до них прихиляють голови у хвилини відчаю та невдач, це їх чекає щастя бути невіддільними від життєвих успіхів своїх дітей. Від імені батьків виступив голова батьківського комітету Роман Ярославович Бойко.

А от і хвилююча мить… Звучить останній дзвінок, який за традицією довіряють випускнику школи та першокласниці. Радість та смуток переповнюють серця випускників.

Востаннє дзвоник продзвенів завзято –

Той самий, що покликав в перший клас.

Прощальний вальс, розкинувши крилята,

В своїх обіймах закружляє вас.

Лунала музика, випускники запрошували своїх вчителів та батьків та останній вальс. Ось і закінчилось радісне та водночас сумне свято для всієї шкільної родини.  А в небо злетіли білі голуби, як символ миру та добра…
 

Наталія ГУРСЬКА
 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.