Відновлення вуличного освітлення

nus.in.ua, 20 червня 2014, 01:19
0
835
Роздрукувати
Відновлення вуличного освітлення

Благоустрій міста залежить від багатьох чинників. Найперше мешканці населеного пункту звертають увагу на чистоту і порядок на вулицях, охайність і затишок у парках. Саме тоді вважається, що місто є комфортним для проживання. Але часто наша безпека і спокій також залежить від освітлення вулиць, площ, тротуарів. Окрім того, освітлення міста одночасно виконує естетичну, економічну функції, тому що є одним з найважливіших елементів його благоустрою та архітектурно-художнього оформлення.

Ще до тепер у містах існує проблема освітлення вулиць, зокрема бічних і другорядних. У Перемишлянах це проблема вирішується поступово. На сьогодні немає проблем із освітленням центральних вулиць міста. Роботи із відновлення освітлення міста знаходяться на особливому контролі у Перемишлянсього міського голови Олександра Зозулі. В місті завжди тривають роботи такого роду. Через зношеність система освітлення потребує ремонту, заміни і відновлення.

Днями працівники міського комунального підприємства «Комунальник» провели заміну ламп та встановили 6 нових світильників по вулиці Привокзальній (в напрямку до дитячого садочку). Одночасно освітлено спортивний майданчик навчально-виховного комплексу «Перемишлянська школа-гімназія».

У ці роботи входили: заміна ламп на економні, встановлення нових світильників та найголовніше – заміна проводу із звичайного алюмінієвого на ізольований. До цього часу при поривах вітру чи осінньо-зимових негодах світло зникало через коротке замикання. Вже тепер таких ситуацій не виникатиме. Вмикається та вимикається світло на електроопорах за допомогою автоматів управління контролю світлової тривалості дня.

Згадані роботи виконували електрики та майстри МКП «Комунальник» за допомогою автопідйомника, яку надав для монтування Перемишлянський РЕМ. З бюджету міста Перемишляни використано 8 тис. грн.

Найближчим часом заплановано виконати подібні роботи по вулиці Міжгірській та Боршівській.

Таким чином, поступово, наше місто стає освітленим у темну пору доби та безпечним для пересування пішоходів  і транспорту.

Анна Вотум

ТЕГИ: Перемишляни, світло, газета, 29 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама