Освітлюється ще один житловий масив Золочева

nus.in.ua, 23 листопада 2014, 19:57
0
494
Роздрукувати
Освітлюється ще один житловий масив Золочева

Жителі вулиці Львівської  (масиву будинків 61, 63, 45)  та вулиці Промислової уже й не пригадають коли у масиві було освітлення. Цього тижня усі були приємно вражені, що тут відновили освітлення.

Володимир ЮрцаН: «Я змалку живу у цьому масиві вулиці Львівської. Ще коли був малим, тут світили поодинокі ліхтарі. Відсутність освітлення створювало великі незручності для жителів будинків 61, 63, 45, особливо в осінньо-зимовий період, коли швидко починає темніти. Ми звернулись із листом-проханням до Золочівської міської ради допомогти нам у вирішенні цієї проблеми. Від імені мешканців цього житлового масиву щиро дякую міському голові Золочева Ігорю Гриньківу та працівникам МВ ЖКП (кер. Василь Газда) за те, що цього тижня наш масив було освітлено. Тепер видно аж до кінця вулиці».

Михайло КОРОВЕЦЬКИЙ, головний інженер МВ ЖКП: «Роботу з відновлення вуличного освітлення на вулиці Львівській (біля будинків 61, 63, 45) та Промисловій виконували працівники нашого підприємства. На жаль, можливості міського бюджету обмежені, і ця вулиця не була включена у перелік вулиць, де буде проводитись капітальний ремонт вуличного освітлення на цей рік. З ініціативи нашого керівника Василя Газди на цій ділянці здійснено поточний ремонт, ми встановили 19 ліхтарів з енергозберігаючими лампами.».

Тішить, що ще один житловий масив нашого міста освітлюється.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: Золочів, львівська, світло, газета, 50 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама